Kategorie
Zakłady

Co to jest surebet? Przykłady, porady i zasady

W bukmacherce występują różne rodzaje zakładów. Na tapet wzięliśmy surebet, czyli inaczej “pewny typ”. Na pewno zainteresują się nim gracze, którzy szukają sposobu zniwelowania ryzyka przy obstawianiu i chcieliby częściej wygrywać. Jeżeli zamierzasz na poważnie wejść w świat bukmacherki, takie pojęcia muszą być Ci znane. W niniejszym artykule znajdziesz definicję, przykłady i najważniejsze porady dotyczące surebetów.

Czym jest surebet?

Surebet to w wolnym tłumaczeniu pewny zakład. Dla graczy, którzy często obstawiają jest właściwie głównym obiektem zainteresowania. Oznacza bowiem taki sposób gry, który przyniesie zysk niezależnie od końcowego rezultatu spotkania. Warto zaznaczyć, że surebety nie trafiają się często w zakładach bukmacherskich. Najczęściej z surebetem mamy do czynienia w przypadku zdarzeń dwudrogowych, czyli takich, gdzie istnieją dwie możliwości ostatecznego wyniku (np. mecz tenisa lub zakłady poniżej/powyżej w piłce nożnej). Innymi słowy surebet jest gwarancją wygranej, bo obstawiasz wszystkie opcje, które są do wyboru.

Bukmacherzy mają przewagę i starają się unikać takich sytuacji, w których gracz postawi dwa niezależne od siebie, przeciwstawne zakłady i wygra tak czy inaczej. Kursy bukmacherskie są tworzone w taki sposób, aby uniemożliwić typerom taką grę. Mają jednak to do siebie, że często się zmieniają i w takich przypadkach możemy natrafić na sytuację, w której obstawienie obydwu opcji w meczu będzie dla nas korzystne. Najprościej będzie to pokazać na przykładach.

Przykłady surebetów

Jeśli grasz surebety, warto byś miał w zanadrzu większą liczbę kont bukmacherskich pod ręką, ale do tego wrócimy nieco później. Postanowiliśmy skupić się na trzech głównych przypadkach grania surebetów, żeby przybliżyć sposób, w jaki to wszystko funkcjonuje.

Przykład 1 – Szukanie opłacalnych kursów

W przypadku gry u polskich bukmacherów szanse na znalezienie opłacalnych kursów na przeciwstawne zdarzenia jest bardzo niskie. Poniższy przykład jest więc czysto teoretyczny i dotyczy zagranicznych operatorów, żeby nie wliczać podatku od zakładów. W dalszej części skupimy się na bardziej prawdopodobnych propozycjach.

Chcemy obstawić mecz tenisa ziemnego, a więc zdarzenie dwudrogowe. Bukmacher Bet365 wystawia kurs 1,55 na Rogera Federera i 2,66 na Huberta Hurkacza. William Hill z kolei oferuje 1,24 na gracza A i 3,20 na gracza B. Stawiamy obydwa zakłady u dwóch różnych buków i wygrywamy, którykolwiek z nich odniesie zwycięstwo na korcie.

 • Bet365: 1,55 – 2,66
 • William Hill: 1,24 – 3,20

Remisu nie będzie, więc matematycznie taka sytuacja zapewnia to dla gracza zysk. Należy postawić łącznie np. 400 PLN. 270 w Bet365 i 130 w William Hill. W obu przypadkach ewentualna wygrana będzie wynosić ok. 418 złotych, więc po zakończeniu meczu wychodzimy kilkanaście złotych na plus.

przykłady-surebetów

Przykład 2 – Wykorzystywanie zmiennych kursów przedmeczowych i live

Przypuśćmy, że przed rozpoczęciem meczu koszykówki Chicago Bulls z Golden State Warriors stawiasz na wygraną gospodarzy 70 PLN. Kurs wynosił 2,25. Na gości u innego bukmachera najwyższy kurs to 1,72, więc nie ma szans na surebet. Po dwóch kwartach Chicago wygrywa, a kurs na Golden State u tego drugiego buka w ofercie na żywo wzrósł do 3,52. Decydujesz się zatem postawić live 45 PLN na ich wygraną. W takiej sytuacji zwycięstwo którejkolwiek z drużyn daje wygraną.

 • Stawka początkowa: 70 PLN
 • Kurs na Bulls: 2,25
 • Ew. wygrana: 138,60 PLN
 • Stawka na live: 45 PLN
 • Kurs na GSW: 3,52
 • Ew. wygrana: 139,39 PLN

W ten sposób w najgorszym wypadku jesteśmy do przodu o 17 złotych. Niedużo, ale zawsze to na plus.

Przykład 3 – Granie kontr

Ostatnim przykładem są kontry w sytuacji, kiedy postawiliśmy kupon AKO na np. 7 zdarzeń i 6 z nich już odhaczyliśmy jako poprawne typy. Jedynym meczem, który pozostał do rozegrania jest Liverpool – Chelsea w lidze angielskiej, a my postawiliśmy na wygraną gospodarzy po kursie 1,87.

 • Stawka początkowa: 50 PLN
 • Kurs AKO: 18,35
 • Ew. wygrana: 807,40 PLN

W takiej chwili dostaniemy zapewne propozycję cashoutu, ale bardziej opłacalne będzie zagranie surebetu u innego bukmachera. W tym przypadku będzie to typ (X2) na Chelsea lub remis, żeby niezależnie od wyniku tego meczu odebrać wygraną. Kurs na to, że goście nie przegrają wynosi 1,92.

Stawka drugiego zakładu: 450 PLN

 • Kurs singla: 1,92
 • Ew. wygrana: 760,32 PLN

Po rozstrzygnięciu spotkania wychodzimy na plus, nieważne jak się ono zakończyło. Należy jednak pamiętać o doliczeniu stawki obu zakładów przy ostatecznych obliczeniach.

 • Zysk w przypadku wygranej Liverpoolu: +307,40 PLN
 • Zysk w momencie gdy Liverpool nie wygrał: +260,32 PLN

Jak widać wysokość wygranej zauważalnie się zmniejszyła, ale dzięki takiej strategii możemy cieszyć się wygraną bez względu na to, co się wydarzy w ostatnim meczu.

Surebety – porady i zasady

Mówi się, że pewniaki w zakładach bukmacherskich nie istnieją. Ale za to są surebety, które mogą stanowić pewnego rodzaju zamiennik. Jeżeli chcesz grać surebety,warto wspomóc się źródłami, które specjalizują się w wyszukiwaniu tego rodzaju spotkań. Można również spróbować wykorzystać typy ekspertów. Wiadomo, że nikt nie jest nieomylny, ale warto czasami wesprzeć się fachową analizą na bazie statystyk i obserwacji. Utarło się przekonanie, że surebet jest nie do znalezienia, więc co do zasady są one przeznaczone dla tych wytrwałych. Poniżej zamieściliśmy reguły, które należy brać pod uwagę:

 1. Dokładnie przeliczaj kursy i stawki, pamiętaj o uwzględnieniu 12% podatku grając w Polsce.
 2. Nie opieraj całej swojej strategii obstawiania na surebetach. Traktuj to raczej jako dodatek.
 3. Przygotuj się na to, że jest to strategia długoterminowa i nie oczekuj sporych efektów od razu.
 4. Śledź strony zajmujące się wyszukiwaniem zdarzeń pasujących pod surebety.
 5. Miej dostęp do kilku kont u różnych bukmacherów.
 6. Szukaj zdarzeń dwudrogowych, żeby zminimalizować stawkę całkowitą zakładu. Np. bierzemy pod uwagę typy na Ligę Mistrzów i zakłady dotyczące awansu do następnej rundy w fazie ćwierćfinałowej.
porady-grania-surebetów

Jak i gdzie szukać surebetów?

W sieci znajdziesz różnego rodzaju kalkulatory i specjalne strony skupione wyłącznie na wyszukiwaniu zdarzeń kwalifikujących się pod surebety. Porównuj kursy bukmacherskie na dane zdarzenia i sprawdzaj czy są one opłacalne, jeśli postawisz dwa przeciwstawne zdarzenia. Oczywiście rozmiary wygranej początkowo pewnie nie będą zachęcać, ale chodzi tu w końcu o regularne trafianie zakładów, a nie pojedyncze strzały, które z miejsca pozwolą Ci się znacząco wzbogacić. Szukanie surebetów to mnóstwo liczenia i poświęconego czasu, więc warto się na to przygotować, zanim rozpocznie się swoją przygodę z tym rodzajem obstawiania. Trzeba też zaznaczyć, że grając surebety, często będziesz się obracać w niszowych ligach i mieć do czynienia z drużynami, o których być może wcześniej nie słyszałeś.

Surebety u polskich bukmacherów

Zdecydowana większość graczy wybiera obstawianie u legalnych polskich bukmacherów. Jak najbardziej to popieramy. Jednak jeśli chodzi o granie surebetów, to 12% podatek powoduje on znaczne zmniejszenie ewentualnej wygranej, przez co trudno znaleźć surebet, który pozwoli na jakikolwiek zarobek. Zwłaszcza jeżeli chodzi o obstawianie przedmeczowe będzie ciężko tego dokonać. Częściej przyjdzie Ci się mierzyć z kontrowaniem, gdy kilka meczów na swoim kuponie już trafiłeś i zostało ostatnie do rozegrania lub w przypadku zakładów na żywo, gdy masz do czynienia z częstymi wahaniami kursów.

gdzie-szukać-surebetów

Surebety, a obstawianie na żywo

Granie surebetów polega na znalezieniu odpowiednio wysokich kursów. Nie od dziś wiadomo, że podczas obstawiania spotkań live kursy często się zmieniają, gdyż są na bieżąco korygowane. Niemniej prościej wtedy “wyłapać” wartościowe zdarzenia. Ciekawym sposobem jest również obstawianie jednego zakładu przed meczem i kontrolowanie kursów na żywo, już w jego trakcie. Jeżeli obserwujesz boiskowe wydarzenia, łatwiej wychwycisz dobry czas na postawienie przeciwnego zakładu. Nie jest to prosta strategia, dlatego też rekomendujemy ją raczej tym bardziej doświadczonym typerom.

Posiadanie kont u kilku bukmacherów kluczem do grania surebetów

Kluczem do wyszukiwania i grania surebetów jest posiadanie kilku kont bukmacherskich. Co z tego, że znajdziesz odpowiednie wartości kursowe, jeżeli nie będziesz mógł z nich skorzystać? Obecnie rejestracja nie trwa długo i jest maksymalnie uproszczona, ale surebety polegają na kursach i tu liczy się każda sekunda. Zanim założysz nowe konto i dokonasz depozytu oferta może już zostać zmieniona. Dlatego warto się przygotować na taką ewentualność zawczasu. W przypadku większej liczby kont masz większe pole manewru. To zdecydowanie ułatwia poruszanie się w strategii grania surebetów.

Zalety i wady surebetów

Każdy medal ma dwie strony i surebet jest tego dobrym przykładem. Trzeba podkreślić fakt, że dzięki surebetom zawsze wygrywasz. Nieważne jak zakończy się mecz, na który postawiłeś. Jedna zaleta, ale za to bardzo istotna. Zwłaszcza gdy chodzi o branżę bukmacherską, gdzie celem jest zysk. Jeśli zaś mowa o słabych stronach grania surebetów na pewno należy wymienić:

 • trudność w znalezieniu odpowiednich zakładów
 • ryzyko nałożenia limitów u danego bukmachera
 • są przeznaczone wyłącznie dla doświadczonych graczy
 • często wymagany wysoki budżet na grę
 • konieczność posiadania co najmniej kilku kont bukmacherskich
zalety-surebetów

Czy warto grać surebety?

Tylko w określonych okolicznościach. Jeśli dysponujesz nadmiarem gotówki, wtedy surebety będą dla Ciebie znakomitą opcją regularnego zwiększania kapitału. W przeciwnym razie odniesiony zysk (przy uwzględnieniu poświęconego czasu i środków) nie będzie zadowalający. Jedyną sytuacją w obecnych warunkach, w której warto korzystać ze zdarzeń przeciwstawnych jest ta, w której zostało Ci ostatnie zdarzenie na kuponie, które dzieli Cię od wysokiej wygranej. Wtedy warto zagrać kontrę za odpowiednią stawkę i upewnić się, że niezależnie od tego, jak potoczy się ten ostatni mecz, zakończysz dzień na plusie.

FAQ

Jak grać surebety?

W celu grania surebetów najczęściej będzie Ci potrzebne kilka kont bukmacherskich. Jeśli obstawiasz tylko w jednym miejscu, niemalże niemożliwe będzie wyszukanie wartościowego surebetu. Jeżeli więc zamierzasz szukać korzystnych kursów w różnych miejscach, konieczne jest więcej niż jedno konto u buka.

Jakie jest ryzyko podczas grania surebetów?

Istnieją sytuacje, w których granie surebetów jest ryzykowne, choć z założenia ma przecież to ryzyko niwelować. Przykładowo mecz może zostać przerwany i u jednego bukmachera stawka zostanie nam zwrócona, a inny poczeka na rozegranie go w późniejszym terminie.

Czym jest kalkulator surebetów?

Jest to specjalne narzędzie bukmacherskie, które ma służyć graczom poszukującym opłacalnych surebetów. Pozwala również obliczyć dokładną stawkę, za którą należy zagrać, żeby osiągnąć zysk.

Jak często trafiają się surebety?

Bardzo rzadko. Zwłaszcza wśród polskich bukmacherów. Dlatego znalezienie surebeta wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i zyski z reguły nie są wymierne do włożonej pracy.

Kategorie
Bukmacherzy

Fuksiarz – nowy legalny bukmacher

W Polsce pojawia się coraz więcej firm, które umożliwiają obstawianie zakładów. Rok 2021 oznacza, że na rynku pojawił się nowy legalny bukmacher – Fuksiarz. Firma ma poważnie namieszać na rynku bukmacherskim. Już wprowadziła bardzo ciekawą ofertę i innowacyjne promocje. Fuksiarz stawia na wygodę i możliwość uzyskania dodatkowych środków przez graczy dzięki regularnemu obstawianiu. Najlepsza oferta czeka zarówno użytkowników standardowych witryn internetowych, jak i osoby korzystające z urządzeń mobilnych. W kontekście Fuksiarza pojawia się wiele pytań, chociażby na temat jego legalności i bonusu powitalnego. Odpowiedzi na te pytania i wiele innych kwestii można znaleźć poniżej.

ODBIERZ BONUS POWITALNY DO 500 ZŁ W FUKSIARZ.PL!

Czy nowy bukmacher jest legalny?

Wiele osób, mimo sporej ilości polskich firm korzysta z usług zagranicznych i nielegalnych bukmacherów. Czasem spowodowane jest to po prostu niewiedzą. Kiedy tylko na rynku pojawia się nowy podmiot, pierwszym odruchem graczy jest weryfikacja jego legalności. Fuksiarz w grudniu 2020 roku otrzymał licencję Ministra Finansów, co powoduje, że jest całkowicie bezpieczny i legalny na terenie naszego kraju. Trzeba pamiętać, że takie spółki są najodpowiedniejszym wyborem do obstawiania zakładów, gdyż jesteśmy chronieni prawami konsumenta, mamy polskojęzyczną obsługę oraz wszelkie wygrane – nawet te największe – są zupełnie legalne. W przypadku bukmacherów zagranicznych wielokrotnie dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji, w których gracz jest po prostu bezradny.  

Rejestracja w Fuksiarzu

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz składa się z dwóch etapów i zajmuje bardzo mało czasu. Dużym udogodnieniem jest otwarcie konta tymczasowego, które wymaga jedynie podstawowych informacji. Dzięki otwarciu tego typu konta będzie uprawnieni do wpłacania depozytu i normalnej gry. Na uzupełnienie wszystkich niezbędnych danych bukmacher dał 30 dni. Oczywiście, jeśli zechcemy dokonać wypłaty środków, będziemy musieli zrobić to wcześniej, gdyż tylko pełnoprawne konto pozwala na przelanie pieniędzy na nasze prywatne konto. Podczas rejestracji należy pamiętać, aby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe, gdyż jest to podstawą do przyznania bonusu na start, który gwarantuje wiele dodatkowych środków na grę.

fuksiarz-rejestracja

Bonus cashback u bukmachera Fuksiarz

Bonus powitalny to kluczowa kwestia w pozyskiwaniu nowych konsumentów. Dobra promocja na start to gwarancja wielu klientów, którzy zechcą przetestować możliwości nowego bukmachera, chociażby ze względu na dodatkowe środki na grę. Bukmacher Fuksiarz proponuje bardzo ciekawy bonus na start. Jest to cashback 50% do 500 PLN. To znaczy, że pierwszy zakład jest zakładem bez ryzyka. Gracz po nietrafionym kuponie otrzymuje zwrot połowy swojej stawki i maksymalnie może to być 500 złotych. Kluczowe w tym bonusie jest jednak to, że pieniądze mogą być od razu wypłacone na rachunek bankowy. Bonus nie jest objęty żadnymi warunkami i środki należą w całości do gracza.

cashback bonus fuksiarz

Dodatkowe promocje dla stałych graczy

Fuksiarz to nie tylko oryginalny bonus powitalny. Liczą się także regularne promocje, które zainteresują graczy. U nowego bukmachera mamy ich kilka i są one naprawdę interesujące. Zresztą przekonajcie się sami.

Cashback bez końca

To zupełnie innowacyjna opcja, która już teraz elektryzuje wszelkich potencjalnych użytkowników Fuksiarza. Regularnie grający użytkownicy będę mogli liczyć na zwrot postawionych środków nawet do 50% stawki. Istotna w wysokości zwrotu będzie liczba obstawionych spotkań. Wszystkie dodatkowe pieniądze, które gracz otrzyma za aktywną grę, będą przechodziły na jego dodatkowe konto cashback. Następnie użytkownik będzie mógł przelać otrzymane środki na konto główne i zadecydować, czy chce je wypłacić, czy może grać dalej.

Early Payout

Absolutna nowość i jednocześnie promocja, która przyciągnie graczy zafascynowanych zakładami na piłkę nożną. Chodzi tutaj o podstawowe rynki, czyli 1X2. W czym tkwi wyjątkowość tej promocji? Wytypuj wygraną jednej z drużyn i śledź jej poczynania na boisku. W momencie, kiedy osiągnie dwa gole przewagi (np. będzie szybko prowadzić 2:0), Twój zakład będzie automatycznie uznany za wygrany. Nawet jeśli zdarzy się, że Twój zespół roztrwonił prowadzenie i nie wygrał tego spotkania, Ty i tak zgarniasz kasę od Fuksiarza.

early-payout-fuksiarz

Mega Kursy Boost

W zakładach bukmacherskich kursy pełnią bardzo istotną rolę. To od nich zależy wysokość naszej wygranej, więc to oczywiste, że chcemy, aby były jak najwyższe. Fuksiarz posiada osobną zakładkę z boostami kursów. Oznacza to, że na wybrane zdarzenia zaoferuje graczom najwyższy kurs na rynku. Bardzo fajna opcja do podbicia kursu bez dodawania kolejnego zdarzenia do kuponu. Warto przyjrzeć się Mega Kursom bliżej.

Oferta bukmachera Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz w swojej ofercie proponuje najważniejsze wydarzenia sportowe z różne dyscypliny. Wszelkie najistotniejsze ligi piłkarskie, NBA dla fanów koszykówki, czołowe ligi hokeja – u nowego bukmachera każdy znajdzie satysfakcjonującą go pozycję. Fuksiarz zaznacza, że zrobi dość spory ukłon w kierunku miłośników e-sportu, wprowadzając bardzo szeroką ofertę na tego typu zdarzenia. Zachwycać ma także ilość dostępnych zakładów na konkretne spotkania. To jednak nie wszystko, co proponuje nowy bukmacher.

Zakłady na pokera i blackjacka

W ostatnich miesiącach na popularności zyskały zakłady na gry karciane. Na czym one polegają? Gracz nie bierze stricte udziału w rozgrywce. Może jednak obstawiać jej przebieg na żywo. Fuksiarz proponuje obstawianie pokera i blackjacka, a więc gier typowo kasynowych. Gra jest tutaj płynna i dynamiczna, co pozytywnie wpływa na jej odbiór. Wysokie kursy wiążą się z wysokimi wygranymi, a w Fukisarzu gra jest możliwa przez 24 godziny na dobę.

gry karciane fuksiarz

Czy będzie warto obstawiać w Fuksiarzu?

Fuksiarz to legalny polski bukmacher, którego usługi już są dostępne. Trzeba przyznać, że oferta oraz innowacyjne rozwiązania, wydają się bardzo intrygujące i opłacalne. Bukmacher zna potrzeby konsumentów i nie boi się nowości. Wielu graczy zachęci z pewnością bardzo opłacalny bonus na start. Na pozostanie u bukmachera zadziała z kolei „cashback bez końca” oraz dobrze zorganizowana promocja „early payout”. Nie pozostało nic innego, jak przetestować nowego bukmachera, jakim jest Fuksiarz.

Czy bukmacher Fuksiarz jest legalny?

Bukmacher Fuksiarz od grudnia 2020 roku posiada licencję Ministra Finansów, więc jest w 100% legalny na terenie naszego kraju.

Jak uzyskać bonus powitalny u bukmachera Fuksiarz?

Aby otrzymać bonus na start, trzeba najpierw dokonać rejestracji u bukmachera.

Jaki bonus na start posiada Fuksiarz?

Nowy legalny bukmacher posiada w swojej ofercie powitalnej cashback 50% do kwoty 500 PLN.

Od kiedy będzie można skorzystać z usług Fuksiarza?

Fuksiarz.pl już jest dostępny od marca 2021 roku! Zarejestruj się już teraz i zacznij obstawiać.

Kategorie
Bonusy

Bonus powitalny bukmachera Fuksiarz. Odbierz zakład bez ryzyka

Wraz z początkiem nowego roku powiększyła się lista legalnych bukmacherów w Polsce. Dołączył do niej Fuksiarz, który już od dłuższego czasu ubiegał się o zezwolenie Ministerstwa Finansów, a teraz gdy je otrzymał, może nam zademonstrować swoją ofertę zakładów bukmacherskich.

ODBIERZ BONUS POWITALNY W FUKSIARZ.PL!

Fuksiarz to legalny bukmacher

Na początku trzeba sobie jasno powiedzieć, że Fuksiarz jest w pełni legalnym bukmacherem na polskim rynku. W grudniu 2020 roku otrzymał licencję Ministerstwa Finansów, dzięki któremu może zgodnie z prawem działać w zakładach bukmacherskich. Każda firma, która chciałaby prowadzić zakłady wzajemne musi takową licencję posiadać. Nie jest to taka prosta sprawa i MF nie wydaje jej od ręki, więc bukmacherzy muszą się mocno postarać o takie zezwolenie. Fuksiarz jednak jest już w pełni legalny i bez przeszkód możecie założyć tam konto. Założeniem Fuksiarza jest nakłonienie graczy do rejestracji poprzez atrakcyjny bonus powitalny. Sprawdźmy, co ma nam do zaoferowania bukmacher Fuksiarz.

fuksiarz kod promocyjny

Zakład bez ryzyka – Fuksiarz

Skoro jesteś na tej stronie, zapewne doskonale wiesz jaki rodzaj bonusu nas najbardziej interesuje. Fuksiarz ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka, więc to na nim się przede wszystkim skupimy. Cashback Fuksiarza stanowi ważną część oferty powitalnej i bukmacher przyłożył do niego dużą wagę. Jak wygląda jego zakład bez ryzyka? Fuksiarz pozwala na postawienie kuponu, który nawet jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot połowy stawki. W Fuksiarz.pl cashback wynosi 50% do kwoty 500 PLN. Maksymalnie możemy więc liczyć na 500 złotych zwrotu. To jeden z wyższych cashbacków na rynku, więc warto się nim zainteresować.

Bonus powitalny Fuksiarza – warunki

Teraz przejdziemy do najważniejszej części bonusu powitalnego Fuksiarza. Żeby móc zagrać zakład klasyfikujący się pod cashback, należy postawić kupon z minimum dwoma zdarzeniami. Każde z nich musi mieć kurs 1,20, a stawka kuponu to min. 20 PLN. To wszystko! Jeżeli zakład okaże się przegrany, Fuksiarz zwraca pieniądze na Twoje konto. Nie musisz dodatkowo obracać tymi środkami, więc możesz od razu je wypłacić na swój rachunek bankowy. To cashback z prawdziwego zdarzenia i spore ułatwienie dla graczy.

Rejestracja w Fuksiarzu

Chcąc zacząć swoją przygodą z zakładami bukmacherskimi, trzeba najpierw założyć konto. Fuksiarz oddaje do dyspozycji użytkowników możliwość szybkiej rejestracji, co stanowi spore udogodnienie w obecnych czasach. Pozwala ona na tymczasowe konto i zawieranie zakładów już kilka minut po wejściu na stronę. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych danych i dokonasz wpłaty. Do szybkiej rejestracji Fuksiarz wymaga:

 • imienia i nazwiska;
 • numeru telefonu
 • PESEL-u

Jak widzisz do założenia konta tymczasowego nie potrzebujesz nawet żadnego dokumentu tożsamości. Rzecz jasna wiążą się z tym także pewne ograniczenia. Jeśli nie przejdziesz przez pełną rejestrację, nie będziesz mógł wypłacić swoich wygranych z zakładów. Do tego konto tymczasowe może działać jedynie przez 30 dni. Później decydujesz sam czy chcesz przejść na konto stałe.

szybka rejestracja fuksiarz

FAQ – Fuksiarz bonus

Jak otrzymam bonus powitalny Fuksiarza?

Żeby móc odebrać bonus na start bukmachera Fuksiarz, należy zarejestrować się na jego stronie.

Kto może odebrać bonus na start w Fuksiarzu?

Każdy użytkownik, który założy konto na www.fuksiarz.pl będzie mógł zgarnąć bonus powitalny. Przysługuje on każdej osobie, która nie miała jeszcze konta u tego bukmachera.

Czy potrzebuję kodu promocyjnego Fuksiarza?

Bonus powitalny otrzymujesz po założeniu konta. Kod promocyjny aktywowany jest automatycznie po rejestracji.

Kiedy będzie można obstawiać w Fuksiarzu?

Już można! Bukmacher Fuksiarz otrzymał licencję pod koniec 2020 roku, a w 2021 uruchomił swój serwis z zakładami bukmacherskimi.

Kategorie
Bonusy

Fortuna zakład bez ryzyka 210 PLN

Zakład bez ryzyka w Fortunie jest częścią oferty powitalnej tego bukmachera. To bardzo ciekawy bonus, który często przekonuje graczy do założenia konta. Dzięki zakładowi bez ryzyka mogą oni otrzymać zwrot w przypadku nietrafionego pierwszego zakładu. Cashback trafia z powrotem na konto gracza, ale nie będzie on mógł go od razu wypłacić. Zanim zwrócone środki zostaną uwolnione, gracz musi najpierw nimi obrócić. Fortuna oferuje cashback na pierwszy zakład, który postawimy u tego bukmachera.

Zakład bez ryzyka Fortuna

Zakład bez ryzyka od Fortuny pozwala na postawienie pierwszego kuponu bez obawy o utratę wpłaconych środków. Stawka, którą przeznaczymy na swój premierowy zakład wróci do nas w przypadku porażki. Trzeba jednak pamiętać, że maksymalnie będzie to kwota 210 PLN. Cashback Fortuny może osiągnąć taką wartość, jeżeli przy rejestracji wpiszesz kod: PREZENT210. W standardowej ofercie bukmachera bonus osiąga sumę maks 200 PLN. Otrzymany zwrot należy obrócić w zakładach przed wypłatą. Gracz może wykorzystać go na zakłady bukmacherskie w Fortunie, ale bonus nie obejmuje Sportów Wirtualnych. Poza zakładem bez ryzyka, Fortuna ma w swojej ofercie powitalnej także bonus od depozytu do 2000 złotych, a także freebet o wartości 20 PLN. 

Jak otrzymać wyższy cashback na efortuna.pl?

Nie każdy otrzyma wyższy zakład bez ryzyka od Fortuny. Tylko gracze, którzy będą postępować według poniższej instrukcji będą mogli odebrać powiększony bonus cashback:

zakładanie konta Fortuna
 1. Załóż konto u bukmachera Fortuna. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij w pole “REJESTRACJA”. Zostaniesz przeniesony do formularza rejestracyjnego.
 2. Wpisz kod promocyjny. Poza uzupełnieniem swoich danych masz również pole z kodem, które uzupełnisz hasłem “PREZENT210”. 
 3. Wpłać środki. Pamiętaj, żeby depozyt wynosił nieco więcej niż oferowana kwota zakładu bez ryzyka. Poza tym Fortuna podwoi Twoją pierwszą wpłatę.
 4. Zagraj swój pierwszy zakład za 239 PLN. Od otrzymanego zwrotu odciągana jest kwota podatku od gier. Chcąc otrzymać najwyższy możliwy cashback, postaw wyższą kwotę.
 5. Zakład wygrany? Odbierasz wysoką wygraną. W końcu zagrałeś za wyższą stawkę, więc wygrane środki należą do Ciebie.
 6. Pierwsza porażka? Nic nie szkodzi. Fortuna przyznaje Ci cashback, dzięki któremu otrzymujesz zwrot stawki na swoje konto.
 7. Obróć i wypłać. Otrzymane środki nie są od razu gotowe do wypłaty. Zanim tak się stanie, musisz najpierw co najmniej raz obrócić zwróconymi pieniędzmi w zakładach.

Zakład bez ryzyka od Fortuny nie jest skomplikowany w odbiorze. Wystarczy zarejestrować się u bukmachera i dokonać pierwszego depozytu. Bonusy Fortuny są ze sobą połączone, więc jeśli wpiszesz kod promocyjny “PREZENT210”, możesz liczyć na pełen pakiet powitalny.

Warunki obrotu

Fortuna przyznaje cashback, ale gracz nie może od razu wypłacić sobie otrzymanej kwoty. Bukmacher wymaga co najmniej jednego obrotu zwróconymi środkami. Nie są to trudne wymagania i mamy tutaj sporą dowolność. Jedynym zastrzeżeniem Fortuny jest to, że cashback nie może zostać wykorzystany w sportach wirtualnych. Pozostałe zakłady są do naszej dyspozycji. Oficjalnie więc wystarczy jeden obrót zwróconych pieniędzy i jeśli będzie on udany, Fortuna zezwoli nam na ich wypłatę. Pod względem warunków obrotu zakład bez ryzyka Fortuny uznajemy za stosunkowo przyjazny graczom.

Zakład bez ryzyka Fortuna

Fortuna cashback w ofercie powitalnej

Zakład bez ryzyka w Fortunie przyznawany jest jako część bonusu powitalnego. Fortuna postanowiła zachęcić nowych graczy, oferując im bonus składający się z trzech części. Poza cashbackiem otrzymamy jeszcze bonus od depozytu, a także freebet, czyli darmowy zakład. Jeśli chcesz skorzystać ze wszystkich trzech bonusów na start, zarejestruj się w Fortunie z kodem “PREZENT210”. Poza podwyższoną kwotą zakładu bez ryzyka, otrzymasz jeszcze 20 PLN freebet oraz do 2000 PLN przy okazji pierwszej wpłaty. Podsumowując, bonus powitalny Fortuny składa się z 3 elementów:

 • zakład bez ryzyka 210 PLN;
 • bonus od depozytu 100% do 2000 PLN;
 • darmowy zakład freebet 20 PLN w postaci punktów Fortuny

Jeśli zarejestrujesz się w Fortunie z powyższym kodem promocyjnym, możesz liczyć na pełen pakiet powitalny. Nie czekaj! Załóż konto i dołącz do klubu Fortuny.

Freebet

Freebet, czyli inaczej darmowy zakład jest bonusem bez depozytu. Fortuna przyznaje graczowi 20 PLN w ramach nagrody za założenie konta. Ten bonus polega na doładowaniu naszego konta punktami Fortuna Klub Plus. Nowi gracze mogą otrzymać 2800 punktów, co jest równe wartości 20 złotych. Punkty można wykorzystać w dowolny sposób. Gracz ma ograniczony czas na skorzystanie z freebetu Fortuny. To maksymalnie 7 dni od momentu rejestracji.

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu należy do najczęstszych ofert powitalnych u bukmacherów. Fortuna również postanowiła zaoferować taki rodzaj bonusu na start. Przy pierwszej wpłacie otrzymamy 100% bonusu od depozytu do 2000 złotych. Wpłata przekraczająca tę kwotę nie spowoduje przyznania wyższego bonusu. To oznacza, że jeśli wpłacimy 3000 PLN i tak dodatkowo od Fortuny możemy liczyć na max. 2000 PLN.

Ważne, żeby dokonać depozytu w maksymalnie 3 dni od momentu założenia konta. Wiesz już jaka jest najwyższa kwota przyznawana przez Fortunę w ramach tego bonusu. Ile jednak wynosi minimalna wpłata, która pozwoli nam odebrać bonus? To 10 PLN, jednak za pierwszym podejściem warto zdecydować się na wyższy depozyt, ponieważ z tego bonusu można skorzystać tylko raz.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka?

Najlepiej wykorzystać zakład bez ryzyka w maksymalnym stopniu. Żeby to zrobić, należy wpłacić środki na konto i postawić pierwszy zakład. Chcąc otrzymać najwyższą kwotę cashbacku, należy postawić 239 PLN (kwota uwzględnia podatek) lub wybrać trzy zdarzenia i skorzystać z promocji Happy Hours. W tym drugim przypadku możemy spokojnie obstawić za 210 złotych i otrzymamy z powrotem dokładnie tyle, ile postawiliśmy. Zwrot środków dostaniesz w ciągu maksymalnie 3 dni od momentu przegranego zakładu.

Bonus bez ryzyka w Fortunie:

 • załóż konto u bukmachera Fortuna
 • użyj kodu promoyjnego “PREZENT210”
 • pierwszy zakład będzie objęty cashbackiem
 • zwrot do 210 PLN w przypadku przegranej
 • nie może zostać wykorzystany na Sporty Wirtualne
CashbackKwotaKiedy otrzymasz?Liczba obrotówWarunki
pierwszy zakład bez ryzyka210 PLNPrzegranie pierwszego zakładu spowoduje przyznanie cashbacku1Cashback do wykorzystania na zakłady (poza sportami wirtualnymi)

Promocje Fortuny

Bukmacher Fortuna nie tylko dba o nowych graczy, ale przygotował również stałe promocje dla tych, którzy już posiadają konto. W końcu zachęcenie nowych użytkowników do skorzystania z oferty to jedno, ale utrzymanie ich zainteresowania regularnym obstawianiem, to zupełnie inna sprawa.

Happy Hours

Chcąc sprawić, żeby graczom przyjemniej stawiało się zakłady, Fortuna rozbudowała swoją promocję Happy Hours. Wcześniej oznaczała ona, że zakłady obstawiane w określonych godzinach były zwolnione z podatku. Teraz jest ona dostępna cały czas. Wystarczy, że na swoim kuponie zawrzemy trzy zdarzenia, a kurs minimalny każdego z nich wyniesie co najmniej 1,30. Nie musimy nawet niczego zaznaczać, gdyż Fortuna w pełni zautomatyzowała ten proces. Dogodniejsze warunki obstawiania, czekają więc na nas jeśli tylko spełnimy powyższy warunek.

Boosty kursów

Dla graczy, którzy lubią zawrzeć więcej zdarzeń na kuponie Fortuna również ma specjalną ofertę. Boost AKO oznacza dodatkowy procent od wygranej po dodaniu do kuponu czterech lub więcej selekcji. Każde kolejne spotkanie, które znajdzie się na naszym zakładzie AKO, oznacza dodatkowy bonus do ewentualnej wygranej. Podobnie jak w przypadku Happy Hours nie musimy niczego specjalnie zaznaczać. Z automatu przy wyborze następnego meczu, Fortuna doliczy nam bonusową kwotę do wygranej.

Fortuna Klub Plus

FKP to punkty, które gracze zbierają przy okazji stawianiu zakładów i rejestracji. Program lojalnościowy Fortuny pozwala je wymieniać na nagrody w postaci bonusów lub np. zastępować stawkę przy zawieraniu nowego zakładu. Jeśli nie masz już żadnych środków na koncie, możesz postawić zakład przy użyciu punktów Fortuny. 280 FKP to równowartość 2 złotych, czyli najniższej możliwej stawki zakładu. Wystarczy, że tworząc swój kupon zaznaczysz odpowiednią opcję i stan konta pozostanie niezmieniony. Zamiast tego użyjesz FKP, aby postawić zakład.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Fortunie?

Zarejestruj się w Fortunie, w ciągu 10 dni od rejestracji zrób pierwszy depozyt (minimum 20 zł), zagraj pierwszy zakład w Fortunie (dowolne zdarzenia i kurs). Jeśli przegrasz na twoje konto zostanie wypłacony zwrot 100% stawki.

Ile wynosi cashback w Fortunie?

Cashback (czyli zakład bez ryzyka) w Fortunie z kodem PREZENT210 wynosi 210 złote.

Jak obrócić bonus cashback w Fortunie?

Fortuna nie wymaga obrotu bonusem cashback.

Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w Fortunie?

Zakład bez ryzyka w Fortunie można wykorzystać na wydarzenia z oferty przedmeczowej i live.

Czy po szybkiej rejestracji w Fortunie otrzymam zakład bez ryzyka?

Tak, Fortuna przyznaje zakład bez ryzyka po szybkiej rejestracji.

Kategorie
Bonusy

PZBuk zakład bez ryzyka cashback 500 PLN

Zakład bez ryzyka od bukmachera PZBuk jest głównym bonusem powitalnym tego bukmachera dla nowych graczy. Nowi gracze otrzymują gwarancję zwrotu stawki w przypadku pierwszego nietrafionego kuponu. Oferta dotyczy dopiero pierwszej porażki, więc jeśli wcześniej uda nam się wygrać jakieś zakłady, cashback od PZBuk nie przepada. Dowiedz się, jak odebrać zakład bez ryzyka i sprawdź inne promocje u bukmachera PZBuk.

Zakład bez ryzyka PZBuk

Zakład bez ryzyka w PZBuk jest jednym z najwyższych tego typu bonusów na polskim rynku bukmacherskim. Gracze, którzy założą konto w PZBuk z kodem promocyjnym PREZENTPZB, otrzymają zakład bez ryzyka. Oferta bukmachera PZBuk cashback wynosi 500 PLN. Zakład bez ryzyka dotyczy  pierwszego przegranego kuponu, więc dopóki trafnie będziemy typować, cashback PZBuk wciąż pozostanie do naszej dyspozycji. Po przegranym zakładzie gracz otrzymuje zwrot w postaci freebetu. To znaczy, że wymagany jest obrót, aby móc wypłacić te pieniądze. Oprócz cashbacku bukmacher PZBuk proponuje nam jeszcze 20 000 punktów do wykorzystania w sklepie gracza, co może nam dać równowartość 200 PLN.

Jak odebrać wyższy zakład bez ryzyka w PZBuk?

Na pewno zastanawiasz się, co musisz zrobić, żeby odebrać wyższy zakład bez ryzyka. Wystarczy, że zastosujesz się do poniższych instrukcji:

kod promocyjny przy rejestracji PZBuk
 1. Dokonaj rejestracji w PZBuk. Na drugiej stronie formularza rejestracyjnego widnieje pole z napisem kod promocyjny, gdzie trzeba wpisać kod “PREZENTPZB”. Dzięki temu otrzymasz pełen pakiet powitalny.
 2. Wpłać depozyt. Jeśli chcesz w pełni skorzystać z możliwości zakładu bez ryzyka, przelej na swoje konto co najmniej 500 PLN.
 3. Postaw zakład za równowartość depozytu. Musi się on składać z dwóch zdarzeń, a każde powinno mieć kurs 1.4.
 4. Kupon wygrany? Zakład bez ryzyka dalej jest to Twojej dyspozycji. Odbierasz wygraną i możesz grać dalej!
 5. Zakład przegrany? Otrzymujesz zwrot całej stawki w postaci darmowego zakładu.
 6. Obróć i wypłać. Żeby móc wypłacić zwrócone środki, należy nimi raz zagrać. Tym razem ostrożniej dobieraj zdarzenia na kupon.

Zakład bez ryzyka w PZBuk łatwo odebrać. Trzeba jednak zwracać uwagę na to, żeby spełniać warunki tego bonusu. Poniżej prezentujemy wymagania bukmachera PZBuk.

Warunki obrotu

Warunki obrotu przyznanym bonusem bez ryzyka są bardzo przyjazne graczom. Jeśli chcą skorzystać z oferty PZBuk na start, muszą najpierw poprawnie zweryfikować numer swojego telefonu. Następnie trzeba postawić zakład AKO z kursem każdego zdarzenia co najmniej 1,40. Nowy gracz może postawić dowolną liczbę zakładów, a zwrot nastąpi po przegraniu pierwszego z nich. Bonus nie może zostać wykorzystany na zakłady wirtualne. Zwrot środków otrzymujemy na konto bonusowe. To znaczy, że musimy spełnić warunek, aby móc je wypłacić. Należy raz obrócić otrzymaną kwotą, stawiając zakład AKO z minimalnym kursem 1,40 na jedno zdarzenie. Od momentu otrzymania cashbacku PZBuk, gracz ma 30 dni na wykorzystanie zwróconych środków.

Cashback PZBuk jako bonus powitalny

Bukmacher PZBuk oferuje zakład bez ryzyka na start. Jest to główna część bonusu powitalnego. Cashback 500 PLN obejmuje wszystkie zakłady, które spełniają warunki promocji do momentu pierwszej porażki. Poza zakładem bez ryzyka w PZBuk możesz liczyć na bonusy od depozytu. Zakupisz je w Sklepie Gracza za specjalne punkty. Żeby je otrzymać, użyj kodu bonusowego “PREZENTPZB” podczas rejestracji. PZBuk przyzna Ci wtedy 20 000 punktów, które możesz wykorzystać według własnego uznania.

Zakład bez ryzyka PZBuk

20 000 punktów PZBuk

Wspomniane punkty również stanowią część oferty powitalnej PZBuk. Za regularną grę możemy także je zbierać i wymieniać na bonusy w Sklepie Gracza. 20 000 punktów, które otrzymamy w ramach bonusu na start możemy zamienić nawet na równowartość 200 PLN. Do wyboru w sklepie PZBuk są następujące bonusy:

 • 20% bonusu od depozytu do 50 PLN, 200 PLN lub 500 PLN;
 • 50% bonusu od depozytu do 50 PLN 200 PLN lub 500 PLN;
 • darmowy zakład 50 PLN, 200 PLN lub 500 PLN;
 • 5 PLN darmowego zakładu na e-sport;
 • Bonusy bez depozytu do 50, 200 lub 500 PLN;

Opcji jest dość sporo, więc warto kolekcjonować punkty i wydawać je w Sklepie PZBuk. Oferta może być na bieżąco aktualizowana, więc dostępne bonusy mogą ulec zmianie.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka?

Bukmacher zastrzega, że cashback nie może być wykorzystany na sporty wirtualne. Poza tym cała oferta PZBuk jest do naszej dyspozycji. Znajdziemy w niej 26 dyscyplin sportowych do obstawiania, więc każdy sympatyk sportu powinien spokojnie znaleźć coś, co go zainteresuje. Sporty zimowe, a może sporty walki? Bez trudu znajdziemy też zakłady na futbol amerykański czy e-sport. Poza typowaniem przedmeczowym, możemy też obstawiać zdarzenia na żywo. Oferta LIVE jest dostępna na następujące dyscypliny:

 • piłka nożna
 • hokej
 • koszykówka
 • tenis ziemny
 • snooker
 • piłka ręczna
 • siatkówka
 • rugby
 • baseball
 • krykiet
 • tenis stołowy
 • e-sport

Oferta na wydarzenia na żywo jest stale aktualizowana i dynamicznie się zmienia. Jeśli chcesz być na bieżąco, uważnie śledź stronę PZBuka. Zakład bez ryzyka możesz wykorzystać na dowolne zdarzenia sportowe oraz sporty elektroniczne. Nie czekaj i odbierz swój cashback już dziś!

Promocje PZBuk

Bukmacher PZBuk nie tylko proponuje swoim graczom bonusy powitalne. Ci którzy już mają konto u tego bukmachera, mogą liczyć na regularne promocje. Zakłady Kardio, Cashout i Kombo+ to oferty dla stałych klientów, którzy już zarejestrowali się w PZBuku. Poniżej rozpisaliśmy je bardziej szczegółowo.

Cashout

Jeśli zdecydujesz się na obstawianie w PZBuk, będziesz mieć opcję cashotu, czyli zamknięcia zakładu przed zakończeniem ostatniego zdarzenia. Cashout umożliwia wypłatę części wygranej zanim nasz kupon zostanie rozliczony. Ta opcja jest widoczna przy zakładach na żywo oraz tych przedmeczowych. Gracze wolą mieć możliwość zamknięcia trwającego zakładu, gdyż ograniczają w ten sposób ryzyko porażki. Co prawda wiąże się to z niższą kwotą wygranej, ale mają pewność, że nie skończą gry z pustymi rękami. Jeżeli na przykład gracz trafia 3 mecze z 4 zawartych na kuponie, PZBuk może mu zaproponować wcześniejszy odbiór niższej wygranej, bez rozliczania ostatniego spotkania.

Zakłady Kardio

Promocja pod nazwą Zakłady Kardio jest związana z obstawianiem LIVE. Przy wybranych meczach pojawi się ikona z kardiogramem. Gracz musi obstawić przedział czasowy, w którym padnie bramka. Zakład zostanie podzielony na trzy części, a im bliżej odgadnięcia prawidłowej minuty będziemy, tym większą wygraną możemy zgarnąć.

Kombo+

Ten rodzaj promocji polubią zwłaszcza gracze, którzy stawiają większą liczbę zdarzeń na kuponie. Zakłady akumulowane pozwalają w PZBuk na zgarnięcie bonusowej kwoty do wygranej. Kombo+ aktywuje się z automatu, więc nie trzeba niczego dodatkowo zaznaczać przy obstawianiu. 

mecze na kuponiewyższa wygrana
32%
44%
57%
614%
7+25%

Jak widać, w najlepszym przypadku gracze mogą liczyć na dodatkowe 25% od swojej ewentualnej wygranej. Taki bonus może naprawdę zrobić różnicę. Promocja na zakłady kombinowane obejmuje piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną oraz tenis ziemny.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w PZBuk?

Zakład bez ryzyka odbierzesz podając kod promocyjny: PREZENTPZB. Zrób to podczas rejestracji i dokonaj depozytu – otrzymasz 200 zł. Kolejne 200 zł odbierasz dzięki 20 000 punktów, które dostałeś po złożeniu pierwszego zakładu.

Jak obrócić bonus cashback z PZBuk?

 Wystarczy tylko obstawić za bonus zakład wielokrotny z kursem minimalnym 1.40.

Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w PZBuk?

Zakład bez ryzyka w PZBuk możesz wykorzystać na wydarzenia z oferty przedmeczowej i live.

Czy po szybkiej rejestracji otrzymam zakład bez ryzyka PZBuk?

Tak, PZBuk przyznaje zakład bez ryzyka po szybkiej rejestracji. Pełna rejestracja jest wymagana do wypłaty środków.

Kategorie
Bonusy

Bonus od depozytu – sprawdź, ile wygrasz u bukmachera!

Promocje bukmacherskie to gratka dla typerów. Bukmacherzy często organizują ciekawe promocje czasowe lub zachęcają do rejestracji w ich serwisie, oferując atrakcyjne bonusy powitalne. Na czym polegają bonusy od depozytu? Gdzie można zgarnąć najwyższy bonus? 

Bonus od depozytu – na czym polega? 

Bonus od depozytu są bardzo popularne w świecie bukmacherki. Ich działanie jest bardzo proste. Już sama nazwa sugeruje, żeby coś zyskać, najpierw należy coś wpłacić. Polscy i legalni bukmacherzy często wykorzystują ten rodzaj bonusu w swoich ofertach. Kwoty bonusów zaczynają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. 

Bonus od wpłaty jest przyznawany przez bukmachera jako równowartość wpłaconego pierwszego depozytu. Mówi się o tym, że jest to bonus 100% od depozytu. Jeżeli więc gracz wpłaci 50 zł jako pierwszą wpłatę, otrzyma w ramach środków bonusowych również 50 zł. Często również zdarza się tak, że bonusy od depozytu wyrażane są w procentach. Np. bukmacher może oferować bonus 50% od depozytu. Wpłacając wówczas 100 zł, gracz otrzyma 50% swojej wpłaty jako bonus, czyli dokładnie 150 zł. Podsumowując, w przypadku bonusu od depozytu, wysokość środków bonusowych zawsze zależy od wysokości wpłaty gracza.

Bonus od depozytu za rejestrację 

Rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny. Często gracze decydują, u jakiego bukmachera założyć konto, na podstawie tego, jaki bonus powitalny zaproponował. Bonus powitalny to nic innego niż bonus na start. W internecie bywa również nazywany bonusem rejestracyjnym. Bonus ten przyznawany jest nowym graczom, którzy przejdą przez proces rejestracji u bukmachera. Czasem maksymalna wartość bonusu wzrasta po podaniu dedykowanego kodu promocyjnego podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Bonusy na start zazwyczaj występują w formie pakietów, złożonych z niejednego, a z kilku bonusów bukmacherskich. Wśród nich często występuje bonus od depozytu. 

Najwyższy bonus od depozytu od TOTALbet

Bonus od depozytu od bukmachera TOTALbet jest obecnie najwyższym bonusem tego rodzaju oferowanym przez legalne, polskie firmy bukmacherskie. Wartość całkowita bonusu od depozytu wynosi aż 5 000 zł. Pamiętaj jednak o tym, że bukmacher TOTALbet wyda Ci tyle bonusu, ile sam wpłaciłeś. Najlepiej więc, jeżeli Twoja pierwsza wpłata na konto bukmacherskie jest wysoka. Wpłacając np. 400 zł, otrzymasz również 400 zł. Zasada jest prosta – im więcej wpłacisz, tym więcej otrzymasz za darmo. 

Skomplikowany obrót w TOTALbet 

Bonus od depozytu w TOTALbet to przykład promocji, gdzie nie zawsze więcej oznacza lepiej. Bukmacher co prawda oferuje najwyższy bonus od depozytu, jednak wymagany przez niego obrót jest trudny do wykonania. Bukmacher TOTALbet proponuje dwa warianty obrotu bonusem od depozytu. Można go wypłacić po pięciokrotnym obrocie na kuponach z trzema zdarzeniami lub czterokrotnym obrocie kuponem z czterema zdarzeniami (każdy kupon z 4 lub ponad 4 typami będzie spełniał warunki obrotu). Upraszczając, gracz ma do wyboru wariant „5×3” lub „4×4”. Kurs każdego zdarzenia to min. 1.25. 

Bonus od depozytu – na co zwrócić uwagę? 

Wybierając bonusy, z których masz zamiar skorzystać, zawsze warto sprawdzić regulamin promocji. Bukmacherzy chcąc zachęcić do siebie wielu klientów, oferują wysokie bonusy. Atrakcyjne hasła jednak nie oznaczają, że wysoka premia bonusowa to dobra oferta. Na co warto zwracać uwagę? Jakie bonusy omijać z daleka? 

Wybierając ofertę bonusu od depozytu, należy przede wszystkim, zwrócić uwagę na procentową wysokość bonusu. Wiadomo, im jest jest wyższa, tym lepiej. Dodatkowo warto przeczytać o minimalnej i maksymalnej wpłacie, od której przyznany zostanie nam bonus. Żeby odebrać bonus, należy spełnić warunek maksymalnego i minimalnego depozytu. Pamiętajmy również o sprawdzeniu zasad wymaganego obrotu. Weźmy pod uwagę, czy bukmacher wymaga od nas obrotu bonusem i depozytem, a także jaki mamy czas na spełnienie warunków obrotu. Ostatnią rzeczą, o której przeczytasz w regulaminie, są zakłady kwalifikujące się do obrotu, ich rodzaj, minimalny kurs, wymagana stawka oraz liczba zdarzeń na kuponie.

Czy warto skorzystać z bonusu od depozytu? 

Bonusy od depozytu są to najbardziej lubiane promocje przez klientów firm bukmacherskich. Często bukmacherzy dodają je w skład oferty powitalnej dla nowych graczy, którzy dopiero co zarejestrowali u nich swoje konta. Pamiętajmy, że bonus od wpłaty jest dobrą opcją, szczególnie gdy planujemy wpłacić maksymalną kwotę depozytu. W takim wypadku możemy liczyć na wysokie środki bonusowe. To z kolei zapewni nam dobry start w obstawianiu zakładów. 

Kategorie
Bonusy

Najlepsze bonusy bez depozytu. Który bukmacher oferuje darmowy zakład?

Będąc graczem zakładów bukmacherskich, masz dużo możliwości co do tego, gdzie postawić zakład. Na tę chwilę mamy na rynku 19 legalnych bukmacherów, a na licencję od Ministra Finansów czekają kolejni. Między bukmacherami rozgrywa się więc prawdziwa walka o klienta. Jak wiadomo, najlepszym sposobem na przyciągnięcie uwagi są bonusy i promocje. Jakie bonusy bez depozytu oferują legalni bukmacherzy? Sprawdziliśmy ich ofertę!

Bonus bez depozytu – na czym polega? 

Bonusy bez depozytu to najbardziej pożądany przez graczy rodzaj promocji bukmacherskich. Darmowe bonusy dają możliwość uzyskania wygranej bez ryzyka utraty swoich środków. Klient zakładów bukmacherskich może więc postawić zakład bez konieczności wkładu własnego. Sprawdziliśmy, jakie zakłady bukmacherskie mają w swojej ofercie darmowe freebety. 

Bonus bez depozytu na start 2021 

Jak zapewne wiesz, wszyscy bukmacherzy oferują bonusy powitalne. W skład bonusów często wchodzi więcej niż jedna promocja. Bonus bez depozytu również często pojawia się w ofertach powitalnych dla nowych graczy. Kto otrzymuje dostęp do promocji na start? Oczywiście nowi klienci bukmachera, którzy dopiero co założyli sobie u niego konto. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, musisz wiedzieć, że warto porównywać oferty promocyjne bukmacherów. Poniżej zamieścimy nasze zestawienie wszystkich atrakcyjnych bonusów bez depozytu, które mogą Cię zainteresować. 

Totalbet – darmowy freebet 50 zł

Bukmacher Totalbet oferuje ciekawą promocję na start, która składa się z kilku części. Aby otrzymać maksymalny freebet, gracz musi spełniać określone zadania wymyślone przez bukmachera. Zadania zaczynają się od konieczności rejestracji konta w serwisie Totalbet, za co przyznane jest pierwsze 20 PLN. Po akceptacji zgód marketingowych w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego otrzymuje się 5 PLN. Po złożeniu pierwszego depozytu również otrzymuje się 5 PLN. Z postawienie pierwszego zakładu z salda głównego również odbieramy 5 PLN. Ostatnim etapem wykonania zadania jest postawienie zakładu na sporty wirtualne, za które przyznana jest kolejna piątka. 

Wpisując dedykowany kod promocyjny o treści „PREZENT” podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego, mamy możliwość odbioru maksymalnej wartości bonusu, czyli 50 zł. Aby sprawdzić zebrane kwoty, należy zalogować się na swoje konto oraz wejść w zakładkę “Moje Konto”. Aby wykorzystać wartość freebet, należy utworzyć propozycję zakładu oraz zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET. 

Odebrany bonus na start możesz zużyć na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 20 zł lub 5 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00. Bukmacher nie wymaga żadnego obrotu.

Freebet 20 zł od Fortuna

Fortuna oferuje 20 zł na start w ramach bonusu powitalnego. By odebrać bonus, należy się zarejestrować w serwisie Fortuna z kodem promocyjnym o treści “PREZENT”. Bukmacher Fortuna przyznaje bonus w ramach swojego programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Podczas rejestracji otrzymujesz od bukmachera 2800 punktów w ramach Fortuna Klub Plus. Przyznane punkty wykorzystasz na różne sposoby w e-shop bukmachera Fortuna. Możesz wymienić je przykładowo na freebet 20 zł.  

25 zł na start w STS

Jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku, czyli STS przygotował specjalny bonus powitalny na start w formie freebet o wartości 25 zł. Przyznany bonus możesz wykorzystać na swój pierwszy zakład w serwisie. Jako że freebet w STS jest elementem promocji powitalnej dla nowych klientów bukmachera, którzy dopiero zakładają u niego swoje konta, aby go odebrać, należy podać kod promocyjny STS o treści „PREZENT”, wypełniając formularz rejestracyjny. 

Bukmacher STS wymaga obrotu bonusem. Oferowane 25 złotych zostanie bowiem przelanie na konto bonusowe. Aby wypłacić bonus, gracz musi wykonać 3-krotny obrót środkami promocyjnymi. Co to oznacza? Należy obrócić kwotę 75 zł, ponieważ jest to dokładnie trzykrotność wartości freebetu. Do obrotu zaliczają się jedynie stawki z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. 

Totolotek – 25 zł bonusu

Totolotek, jako najstarszy bukmacher na polskim rynku, wie, jak przyciągnąć uwagę klientów. Totolotek również zorganizował promocję powitalną dla nowych graczy. Rejestrując się w serwisie bukmacherskim Totolotek z kodem promocyjnym  o treści „PREZENT” otrzymasz 25 zł freebetu. Totolotek ma bardzo uczciwe warunki obrotu, ponieważ wymaga dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0. 

Bonus bez depozytu 20 zł w LV BET 

Bonus bez depozytu w LV BET przyznawany jest po pełnej weryfikacji konta gracza. Najpierw gracz przechodzi przez proces szybkiej weryfikacji bez dowodu, poprzez którą zyskuje dostęp do konta tymczasowego. Następnie musi przejść do sekcji „Pełna rejestracja” i zaznaczyć „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Gracz otrzymuje wówczas darmowe 20 zł na zawieranie zakładów bukmacherskich.  

Regulamin promocji LV BET konkretnie określa zasady postępowania z bonusem w postaci freebet. Czytamy, że bonus z mnożnikiem można wykorzystać po aktywacji na kuponie tylko w przypadku obstawiania zakładów kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Chcąc wypłacić pieniądze z wygranej uzyskanej z mnożnikiem x20, gracz musi wykonać dwukrotny obrót po kursie minimalnym 2.0. Zachęcamy się do zapoznania z warunkami promocji na oficjalnej stronie bukmachera.

Jak wybrać bonus bez depozytu? Na co należy zwrócić uwagę? 

W życiu nie ma nic za darmo. W tym sformułowaniu jest dużo prawdy. Bukmacherzy także nie dają nic za darmo. O ile odbiór bonusu przebiega zazwyczaj bez problemu, to jednak obrót środkami bonusowymi może przysporzyć wielu nerwów. W przypadku bonusu bez depozytu masz dostęp do promocji bez konieczności wpłaty własnej. Jednak często jest tak, że do wypłaty pieniędzy z bonusu, musisz wykonać obrót. Dlatego warto jest zwracać na czas na obrócenie bonusem, 

 • wymaganą liczbę zdarzeń na kuponie,
 • wysokość obrotu, czyli ile razy musisz obrócić bonusem,
 • minimalny kurs zdarzenia i kuponu do obrotu,
 • rodzaj kuponu, czyli jakie zakłady zaliczają się do obrotu, 
 • czy wymagany jest obrót środkami z bonusu, czy środkami bonusowymi wraz z depozytem.
Kategorie
uncategorized

forBET zakład bez ryzyka 120 PLN

Zakład bez ryzyka od forBET 120 PLN jest częścią bonusu powitalnego bukmachera. By go otrzymać, należy koniecznie wpisać kod promocyjny podczas rejestracji. Zakład bez ryzyka zabezpiecza nasz pierwszy kupon przed utratą zainwestowanych środków. Gracze w przypadku nietrafionego zakładu otrzymają zwrot stawki. Takie udogodnienie daje szansę na sporą wygraną, gdyż dzięki zakładowi bez ryzyka można zainwestować więcej pieniędzy bez obawy o ich utratę.

Zakład bez ryzyka forBET

Zakład bez ryzyka, czyli cashback jest dostępny jedynie dla nowych graczy, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym PREZENT. Warto uwzględnić, że zakład bez ryzyka nie znajduje się w standardowej ofercie bukmachera. Gracze, którzy skorzystają ze wspomnianego kodu promocyjnego, otrzymają cashback aż do 120 PLN. Co to oznacza w praktyce? Jeśli postawimy swój pierwszy zakład np.: za 100 PLN i przegramy, to zainwestowane środki w takiej samej kwocie wrócą na nasze konto bonusowe. Na zwróconych pieniądzach trzeba dokonać obrotu, jest on jednak dość prosty do zrealizowania. Co więcej, nowi gracze otrzymają bonus od depozytu do 2000 PLN, MaxiZysk do 200 PLN oraz freebet w wysokości 50 PLN. Zakład bez ryzyka w forBET jest bardzo opłacalnym bonusem, a sam pakiet powitalny bukmachera można zaliczyć do najlepszych na rynku. 

forBET – jak otrzymać zakład bez ryzyka?

Jak otrzymać zakład bez ryzyka od forBET? Wyjaśnimy wszystko w kilku prostych krokach. Pamięta, że odebrania cashbacku kluczowym elementem jest wpisanie kodu promocyjnego przy rejestracji. Tylko on uprawnia do wspomnianego bonusu.

1.       Zarejestruj się w forBET. Podczas 1. kroku zaznacz koniecznie okno „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”.

2.       Wpisz kod bonusowy PREZENT podczas 3. kroku rejestracji.

3.       Zagraj pierwszy zakład za 136.37 PLN. Przy cashbacku, należy uwzględnić podatek od gier. Aby otrzymać maksymalny zwrot w kwocie 120 PLN należy zagrać za wspomnianą wcześniej kwotę.

4.       Jeśli Twój kupon okażę się trafiony, otrzymasz wysoką wygraną.

5.       W przypadku przegranej otrzymasz zwrot na swoje konto bonusowe.

6.       Zwrócone środki możesz przeznaczyć na dalszą grę, a po łatwym procesie obrotu możesz wypłacić wygrane środki.

Proces rejestracji niezbędny do otrzymania zakładu bez ryzyka 120 PLN w forBET.

Warunki obrotu zakładu bez ryzyka w forBET 

Zanim otrzymamy możliwość wypłaty cashbacku w forBET, musimy dokonać jego obrotu. Jego warunki nie są skomplikowane, a sam proces wydaje się mało wymagający. Należy pamiętać, że wypłat z konta gracza mogą dokonywać jedynie w pełni zweryfikowani użytkownicy. Jeśli należymy do wspomnianego grona możemy przejść bez przeszkód do działań związanych z obrotem. Środki otrzymane w cashbacku należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0. Pojedyncze zdarzenie na kuponie nie może mieć mniejszego kursu niż 1.20. Czas na obrót bonusu wynosi 30 dni.

Na co można wykorzystać cashback?

Zakład bez ryzyka forBET jedynie z kodem promocyjnym.

Środki zwrócone dzięki zakładowi bez ryzyka można wykorzystać w dowolny sposób. Bukmacher forBET nie ogranicza cashbacku do konkretnych pozycji. W forBET gracz ma do wyboru blisko 30 różnych dyscyplin sportowych. Wśród propozycji bukmachera oprócz najpopularniejszych sportów, znajdują się tak niszowe dyscypliny, jak:

 • Krykiet
 • Futbol Australijski
 • Unihokej
 • Piłka wodna
 • Szachy

Cashback od forBET można więc spożytkować na dowolną i wybraną przez siebie dyscyplinę.

Inne bonusy z oferty powitalnej forBET

Zakład bez ryzyka jest zdecydowanie bardzo atrakcyjnym bonusem. Bukmacher forBET proponuje jednak dodatkowo szereg innych profitów dla nowych graczy. Jakie promocje znajdują się jeszcze w ofercie powitalnej forBET? 

Bonus od depozytu do 2200 zł

Bonus od depozytu w forBET jest podstawą pozycją w pakiecie powitalnym tego bukmachera. W jego skład wchodzą bonusy od dwóch pierwszych wpłat. Na początek gracze otrzymują bonus 100% od depozytu do kwoty aż 2000 PLN. To zdecydowana czołówka, jeśli chodzi o rynek bukmacherski. Szczególnie atrakcyjny jest obrót dodatkowych środków, który wymaga zaledwie dwukrotnego obrotu. Do procesu zaliczają się kupony AKO z minimalnym kursem 2.50. Przy kolejnej wpłacie, gracz otrzymuje MaxiZysk do 200 PLN, czyli dwukrotny mnożnik wygranej. W momencie, kiedy postawimy kupon za maksymalną kwotę bonusu, czyli 200 PLN i wybierzemy w zakładce salda bonus MaxiZysk, zagramy realnie aż za 400 zł! Wygrane pieniądze możemy od razu wypłacić bez obowiązku obrotu. Należy jednak pamiętać, że maksymalna wygrana w MaxiZysk to 2279 PLN.

Freebet w kwocie 50 PLN

Zakład bez depozytu jest jednym z bonusów najbardziej lubianych przez graczy zakładów bukmacherskich. Freebet nie wymaga żadnej inwestycji ze strony gracza. Otrzymuje on środki od bukmachera, które może przeznaczyć na grę. Jest to bardzo ciekawa promocja, gdyż pozwala wytestować funkcjonalność bukmachera, nie ryzykując własnych środków. W forBET nowi użytkownicy otrzymają freebet w wysokości 50 PLN. Tak jak w przypadku zakładu bez ryzyka warunkiem jego otrzymania jest wpisanie kodu promocyjnego PREZENT przy rejestracji.

Graj 14 dni bez podatku w forBET

Od momentu wypełnienia formularza rejestracyjnego bukmacher forBET pozwala nowym graczom obstawiać 14 dni BEZ PODATKU. Oznacza to, że przez dwa tygodnie nasze potencjalne wygrane, będą wyższe o podatek od gry (12%). Warunkiem skorzystania z gry bez podatku jest obstawienie kuponu spełniającego jedynie dwa warunki:

 • minimalnie 3 zdarzenia na kuponie
 • kurs dla pojedynczego zdarzenia w wysokości, co najmniej 1.30.

Czy warto skorzystać z zakładu bez ryzyka forBET?

Zdecydowanie tak – zakład bez ryzyka forBET to szansa na obstawienie zakładów bez niebezpieczeństwa utraty postawionych środków. Dodatkowo dzięki rejestracji w forBET gracze otrzymają szereg innych bonusów na start, które pozwolą uzyskać dodatkowe środki na grę. Oferta powitalna forBET jest bardzo opłacalna i należy do ścisłej czołówki bonusów na start legalnych polskich bukmacherów.

FAQ

Czy w forBET jest dostępny zakład bez ryzyka?

Bukmacher forBET w swojej ofercie powitalnej posiada zakład bez ryzyka do 120 zł dla nowych klientów. Otrzymać go można jedynie, wtedy, kiedy podczas rejestracji wpisaliśmy kod promocyjny PREZENT.

Czy cashback w forBET wymaga obrotu?

Środki zwrócone z tytułu zakładu bez ryzyka należy obrócić 4-krotnie, przy minimalnym kursie kuponu 2.00 oraz mnożniku pojedynczej sekcji w wysokości 1.30.

Jakie inne bonusu proponuje forBET?

W forBET oprócz zakładu bez ryzyka w ofercie powitalnej znajdują się: bonus od depozytu do 2000 zł, MaxiZysk do 200 zł oraz darmowy zakład (freebet) w wysokości 50 zł.

Czy forBET umożliwia grę bez podatku?

Nowi gracze przez pierwsze 14 dni od momentu rejestracji mogą grać w forBET bez podatku.

Kategorie
uncategorized

Betclic zakład bez ryzyka – cashback 550 PLN

Cashback Betclic 550 PLN stanowi bonus na start bukmachera. Powiększona kwota zakładu bez ryzyka, zwanego także cashbackiem jest dostępna dla nowych graczy bukmachera. Maksymalną kwotę bonusu, czyli 550 PLN otrzymają gracze, którzy zarejestrowali się ze specjalnym kodem promocyjnym. Cashback jest uważany przez wielu graczy za najatrakcyjniejszą formę oferty powitalnej. Pozwala on na zabezpieczenie obstawionych środków do bardzo wysokiej, wspomnianej wcześniej kwoty. W przypadku przegranego zakładu zainwestowane środki nie przepadają i trafiają z powrotem na konto w postaci bonusu.  

Betclic Cashback

Cashback jest głównym bonusem na start w Betclic. Jeśli chcesz otrzymać jego wyższą kwotę niż w standardzie, musisz przy rejestracji skorzystać z kodu promocyjnego PREZENTPL. Gracze, którzy zarejestrowali się ze wspomnianym kodem, mają możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka aż do 550 PLN. Jak wygląda bonus w praktyce? Obstawiamy pierwszy zakład, uwzględniając, że maksymalna kwota bonusu wynosi 550 PLN. W momencie wygranej pieniądze trafiają oczywiście na nasze konto. Jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwraca postawioną kwotę (pomniejszoną o podatek od gry) do wspomnianych 550 PLN. Zwrócone środki możemy przeznaczyć na dalszą grę i tym samym skorzystać z ciekawych promocji, które Betclic oferuje już dla zarejestrowanych graczy.  

Jak otrzymać cashback w Betclic

Zarejestruj się w Betclic z kodem promocyjnym PREZENTPL i dobierz cashback do 550 PLN.

Cashback od Betclic można otrzymać w kilku prostych krokach. Podstawą będzie rozpoczęcie rejestracji, podczas której należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego, który pozwala na przyznanie wyższego bonusu.

 1. Rozpocznij proces rejestracji, naciskając biały przycisk „Zarejestruj się”
 2. Wpisz kod promocyjny PREZENTPL podczas trzeciego etapu rejestracji
 3. Zagraj swój pierwszy zakład za co najmniej 625 PLN, żeby skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu (550 PLN)
 4. Jeśli postawiony kupon okażę się trafiony, wysoka wygrana pojawi się na Twoim koncie
 5. Zakład został rozstrzygnięty jako przegrany? Otrzymasz zatem cashback od Betclic
 6. Zwrócone środki możesz przeznaczyć na dalszą grę, a po dokonaniu określonego obrotu wypłacić je na konto bankowe.

Jak obrócić cashback w Betclic – obrót bonusem

Betclic w swoim cashbacku wymaga ośmiokrotnego obrotu środków zwróconych w ramach bonusu na start. Dopiero po wykonaniu procesu obrotu, będziemy mogli wypłacić pieniądze na nasze konto bankowe. Z pewnością fakt ten ujmuje nieco ostatecznej ocenie oferty powitalnej, jednak ciągle stanowi on dodatkowe środki, które mogą przynieść graczom spore zyski. Jeśli środki pochodzące z zakładu bez ryzyka Betclic wrócą na nasze konto, będziemy musieli dokonać ich obrotu ośmiokrotnie. Załóżmy, że pierwszy zakład obstawiamy za 100 PLN i okaże się on przegrany. Na konto bonusowe otrzymujemy postawioną kwotę pomniejszoną o podatek (12%), czyli 88 PLN. W celu przetransferowania środków na konto główne należy obstawić zakłady, stanowiące ośmiokrotność sumy otrzymanej w bonusie – w tym przypadku 8 x 88 PLN. Do obrotu liczą się kupony z kursem minimalny 2.00, składające się z zakładów pojedynczych, wielokrotnych, łącznie z zakładami na żywo. 

CashbackKwotaKiedy otrzymasz?Liczba obrotówWarunki
pierwszy zakład bez ryzyka550 PLNJeśli pierwszy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam środki w ramach cashbacku8Minimalny kurs 2.00. Zakłady pojedyncze i AKO wraz z ofertą LIVE

Zalety zakładu bez ryzyka w Betclic 

Największą zaletą zakładu bez ryzyka w Betclic jest jego maksymalna kwota, czyli aż 550 PLN. W porównaniu do konkurencji jest to czasem nawet czterokrotnie więcej dodatkowych środków z tytułu cashbacku. Trzeba przyznać, że na rynku bukmacherskim ciężko odnaleźć zakład bez ryzyka o zbliżonej kwocie. Wiele osób mogą zniechęcić warunki obrotu bonusu. Zważając jednak na wymagany niski kurs kuponu zaliczanego do obrotu i wysokie mnożniki w Betclic, proces jest jak najbardziej wykonalny. Na obrót dodatkowymi środkami gracz ma 30 dni.

Promocje w Betclic 

Betclic posiada wiele promocji oraz liczne udogodnienia dla stałych graczy. Aktualnie znajduje się bezsprzecznie w czołówce najchętniej wybieranych bukmacherów w Polsce. Na specjalne wydarzenia sportowe Betclic często proponuje czasowe promocje, które umożliwiają zdobycie dodatkowych środków na grę. Warto jednak wspomnieć o stałych pozycjach w ofercie Betclic, które również decydują o jego wysokiej pozycji, wśród legalnych polskich bukmacherów.

Cashout

Udogodnienie w postaci cashoutu proponuje coraz więcej bukmacherów. Ten oferowany przez Betclic można jednak zaliczyć do najlepszych na rynku. Cashout pozwala zakończyć kupon bez oczekiwania na wszystkie zdarzenia. Jeśli kupon, jest cały czas w grze, bukmacher zależnie od ilości i rodzaju spotkań oferuje kwotę, za którą możemy go zamknąć. Funkcja cashout jest dostępna dla kuponów pojedynczych oraz AKO, na których mogą znajdować się zdarzenia z oferty Prematch oraz LIVE. W Betclic kwota cashoutu może być niższa od stawki, a na kuponie może znajdować się więcej niż jedno spotkanie.

SUPER KURSY

Betclic posiada również ciekawą pozycję w postaci SUPER KURSÓW. Jest to promocja, która pozwala obstawiać najpopularniejsze spotkania po najwyższych kursach na rynku. Oferta aktualizowana jest regularnie i każdego dnia możesz odnaleźć nowe pozycje z wysokimi kursami. Oferta posiada specjalną zakładkę, by gracze nigdy nie przegapili dostępnej promocji.

Multi+

Bardzo opłacalną promocją w Betclic, która na stałe zagościła w ofercie bukmachera, jest Multi+. Dzięki wspomnianej promocji najwięcej zyskać mogą osoby, które na swoich kuponach umieszczają większą liczbę zdarzeń. Multi plus zwiększa wygraną na kuponie nawet do 50%. Z dodatkowych środków mogą skorzystać osoby, które na swoim kuponie umieściły, co najmniej 5 zakładów. 

Cashback w Betclic. Czy warto z niego skorzystać?

Każdy doświadczony gracz wie, że warto korzystać z wszystkich promocji bukmacherów. Bez względu na ich atrakcyjność, stanowią one dodatkowe środki na grę oraz inne udogodnienia, które pośrednio mogą doprowadzić gracza do zysku. Otrzymując cashback w Betclic, trzeba liczyć się z jego wielokrotnym obrotem. Jego kwota rekompensuje jednak cały ten proces. Dodatkowo Betclic posiada wiele opłacalnych promocji. Jest także gwarantem komfortowego obstawiania na najwyższym poziomie. Warto więc skorzystać z oferty tego bukmachera i odebrać wysoki cashback na start.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Betclic?

Zakład bez ryzyka w Betclic odbierzesz podając kod promocyjny: PREZENTPL. Zrób to podczas rejestracji i dokonaj depozytu.

Ile wynosi cashback w Betclic?

Cashback w Betclic z kodem PREZENTPL wynosi do 550 PLN.

Jak obrócić bonus cashback w Betclic?

By gracz mógł wypłacić pieniądze musi obrócić bonusem 8 razy po kursie minimalnym 2.00.

Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w Betclic?

Zakład bez ryzyka w Betclic możesz wykorzystać na wszystkie wydarzenia z oferty przedmeczowej i live.

Kategorie
Bonusy

eWinner Zakład bez ryzyka 155 PLN

Zakład bez ryzyka od bukmachera eWinner stanowi główną część jego bonusu powitalnego. Polega on na zwrocie stawki w przypadku przegranego kuponu. Oferta dotyczy pierwszego postawionego zakładu w eWinner, a pieniądze otrzymujemy z powrotem na konto główne. Z poniższego tekstu dowiesz się, jak otrzymać zakład bez ryzyka od eWinner i sprawdzisz inne bonusy u tego bukmachera.

Zakład bez ryzyka eWinner

Zakład bez ryzyka w eWinner należy do najciekawszych tego typu bonusów na rynku. Gracz korzystając z tej oferty, ma gwarancję, że nie straci żadnych własnych środków. Zakładając konto w eWinner otrzymujesz bonus na start, który składa się z omawianego cashbacku oraz bonusu od depozytu. Rejestrując się z kodem PREZENT możesz liczyć na wyższy bonus niż w standardowej ofercie. Jeśli użyjesz powyższego kodu podczas zakładania konta, otrzymasz zakład bez ryzyka 155 PLN. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że cashback eWinnera nie wymaga obrotu, a pieniądze wracają na konto główne. Oprócz zakładu bez ryzyka, eWinner oferuje również bonus od depozytu na start w kwocie 500 PLN.

Jak odebrać wyższy zakład bez ryzyka w eWinner?

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak otrzymać cashback od eWinner, nie mogłeś lepiej trafić. Poniżej wyjaśniamy wszystko krok po kroku, więc wystarczy, że będziesz podążał za tymi wskazówkami:

formularz rejestracyjny eWinner z wyszczególnionym polem na kod promocyjny
 1. Załóż konto w eWinner. Zaznacz chęć odbioru bonusu powitalnego pod formularzem i użyj kodu promocyjnego PREZENT w odpowiednim polu.
 2. Dokonaj depozytu. Pamiętaj, że minimalna stawka zakładu bez ryzyka to 20 PLN.
 3. Zagraj pierwszy zakład za 176,14 zł. Musisz uwzględnić podatek od gier, więc dopiero grając za taką kwotę, otrzymasz zwrot w wysokości 155 PLN.
 4. Jeśli typy są trafione, odbierasz wysoką wygraną.
 5. W przypadku porażki, pieniądze wracają na konto główne. 
 6. Pieniądze znowu są Twoje! Wypłać je na swój rachunek bankowy, bądź przeznacz na kolejne zakłady.

Cały proces jest bardzo prosty i przebiega bez komplikacji. Zakład bez ryzyka od eWinner nie wymaga nawet gry po określonym kursie minimalnym. Obstaw to, co chcesz i ciesz się wygraną lub zwrotem na konto depozytowe.

eWinner zakład bez ryzyka – warunki obrotu

Zakład bez ryzyka w eWinner nie wymaga obrotu. Zwrot środków otrzymujemy na konto główne, skąd możemy je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Gdyby środki z cashbacku wylądowały na saldzie bonusowym gracza, wtedy musielibyśmy się martwić o to, co zrobić, aby móc je wypłacić. Często uwolnienie bonusu wiąże się z obowiązkiem zagrania za zwróconą kwotę, czasami nawet więcej niż raz. Bukmacher eWinner pod tym względem jest bardziej przyjazny graczom i nie wymaga od nich żadnego obrotu. Pozwala natychmiast wypłacić środki, więc tak naprawdę daje typerom wolną rękę.

Na co wykorzystać cashback?

Zakład bez ryzyka polega na zwrocie stawki za nietrafiony zakład. U wielu bukmacherów taki zwrot jest objęty warunkami obrotu i musimy je spełnić, żeby móc wypłacić swoje pieniądze. W eWinner możemy przeznaczyć te środki na dowolne zakłady. Bukmacher posiada 23 dyscypliny w swojej ofercie. Oprócz piłki nożnej znajdziemy tu także skoki narciarskie, lekkoatletykę czy też sporty walki. Mamy także opcję custom bet, czyli zaproponowanie eWinnerowi swojego oryginalnego zakładu. Część zakładów możemy również obstawiać na żywo. W zależności od rozgrywanych zdarzeń w ofercie live znajdują się:

 • piłka nożna
 • koszykówka
 • hokej na lodzie
 • tenis
 • siatkówka
 • piłka ręczna
 • tenis stołowy
 • esport
 • rugby
 • snooker

Poza wyżej wymienionymi dyscyplinami eWinner ma coś jeszcze. Swoje fundusze można wykorzystać także na sporty wirtualne. Bukmacher posiada w tej zakładce wirtualną koszykówkę oraz piłkę nożną. 

Cashback jako część bonusu powitalnego

W eWinner otrzymujemy na start zakład bez ryzyka. To pierwsza i główna część bonusu powitalnego. Dokonujemy wpłaty i jeśli chcemy, nasz pierwszy zakład może być objęty cashbackiem. Głównym bonusem powitalnym jest więc zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne o wartości 155 PLN. Trzeba jednak zaznaczyć, że standardowo bonus wynosi 150 PLN. Wyższy zakład bez ryzyka otrzymają jedynie ci, którzy założą konto z kodem promocyjnym PREZENT.  Nie jest to jedyne, co ma nam do zaoferowania ten bukmacher.

zakład bez ryzyka 155 PLN w eWinner tylko z kodem PREZENT

Bonus od 2. depozytu

Oprócz wspomnianego zakładu bez ryzyka, eWinner proponuje także bonus od depozytu. Jako że pierwsza nasza wpłata zostanie przeznaczona na bonus cashback, bukmacher eWinner oferuje bonus od drugiego depozytu. Możemy z niego uzyskać nawet 500 PLN, o ile nasza wpłata wyniesie 1000 PLN. Jest to bowiem bonus 50% od wartości złożonego depozytu. Po dokonanej wpłacie, na naszym saldzie bonusowym pojawią się dodatkowe środki. Żeby móc nimi zagrać, należy obrócić raz równowartością swojej wpłaty po kursie 1,50. Z kolei żeby go wypłacić na swój rachunek bankowy, trzeba obrócić 6-krotnie kwotą bonusu po kursie 2,50.

Promocje eWinner

Bukmacher przygotował również ofertę dla aktualnych graczy. Do dyspozycji mamy kilka promocji, z których możemy regularnie korzystać. Wśród nich znajdziemy freebet, ofertę z podwyższonymi kursami oraz bonus na sporty wirtualne.

50 PLN co weekend

Promocja, która jest aktywna co tydzień. W każdy weekend obstawiaj piłkę nożną i odbieraj nawet po 50 PLN na darmowe zakłady. Jak otrzymać freebet? Postaw w sobotę kupon na piłkę nożną, który będzie zawierał dwa zdarzenia, a ich łączny kurs wyniesie minimum 2,50. Jeszcze w ten sam dzień otrzymasz 25 złotych od eWinner. Powtórz ten sam manewr w niedzielę i zgarnij freebet drugi raz. W sumie aż 50 PLN. Otrzymane środki należy wykorzystać w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo. Minimalny kurs kuponu to 1,50, zaś maksymalny to 10,00. 

Podwyższone kursy

Ta promocja jest też spotykana pod nazwą “Combo dnia”. Jest związana z podwyższeniem przez eWinner kursów na najpopularniejsze wydarzenia. Mocną stroną tej promocji jest to, że obowiązuje ona codziennie, więc każdego dnia możemy wychwycić kursy niż w standardowej ofercie. Warto śledzić social media eWinnera, gdyż tam zawsze pojawiają się informacje o zdarzeniach z podwyższonymi kursami. Przykładowe Combo dnia składać się może z dwóch popularnych meczów np. Barcelona i Liverpool wygrają swoje mecze. Dzięki tej promocji zagrasz taki zakład po wyższym kursie niż, gdybyś je postawił w normalnej ofercie.

Wirtualne poniedziałki

Bukmacher eWinner ma również bonus na sporty wirtualne. Dotyczy on gry bez podatku w każdy poniedziałek. Jeśli dodasz do swojego kuponu trzy zdarzenia ze sportów wirtualnych i postawisz na nie środki ze swojego konta depozytowego, zostaniesz zwolniony z podatku. W efekcie możesz liczyć na znacznie wyższe wygrane. Z tej promocji możemy korzystać co tydzień.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w eWinner?

Zakład bez ryzyka w eWinner odbierzesz podając kod promocyjny: PREZENT. Zrób to podczas rejestracji i dokonaj depozytu.

Ile wynosi cashback w eWinner?

Cashback (czyli zakład bez ryzyka) w eWinner z kodem PREZENT wynosi 155 złote.

Jak obrócić bonus cashback w eWinner?

Cashback w eWinner nie wymaga obrotu!

Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w eWinner?

Bukmacher eWinner nie stawia tu żadnych ograniczeń. Zakład bez ryzyka możesz wykorzystać na wydarzenia z oferty przedmeczowej i live.

Jakie są pozostałe bonusy dla nowych graczy od eWinner?

Poza cashbackiem, Ewinner oferuje bonus retencyjny 50% do 500 zł.