Kategorie
Bonusy

Najlepsze bonusy bez depozytu. Który bukmacher oferuje darmowy zakład?

Będąc graczem zakładów bukmacherskich, masz dużo możliwości co do tego, gdzie postawić zakład. Na tę chwilę mamy na rynku 19 legalnych bukmacherów, a na licencję od Ministra Finansów czekają kolejni. Między bukmacherami rozgrywa się więc prawdziwa walka o klienta. Jak wiadomo, najlepszym sposobem na przyciągnięcie uwagi są bonusy i promocje. Jakie bonusy bez depozytu oferują legalni bukmacherzy? Sprawdziliśmy ich ofertę!

Bonus bez depozytu – na czym polega? 

Bonusy bez depozytu to najbardziej pożądany przez graczy rodzaj promocji bukmacherskich. Darmowe bonusy dają możliwość uzyskania wygranej bez ryzyka utraty swoich środków. Klient zakładów bukmacherskich może więc postawić zakład bez konieczności wkładu własnego. Sprawdziliśmy, jakie zakłady bukmacherskie mają w swojej ofercie darmowe freebety. 

Bonus bez depozytu na start 2021 

Jak zapewne wiesz, wszyscy bukmacherzy oferują bonusy powitalne. W skład bonusów często wchodzi więcej niż jedna promocja. Bonus bez depozytu również często pojawia się w ofertach powitalnych dla nowych graczy. Kto otrzymuje dostęp do promocji na start? Oczywiście nowi klienci bukmachera, którzy dopiero co założyli sobie u niego konto. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, musisz wiedzieć, że warto porównywać oferty promocyjne bukmacherów. Poniżej zamieścimy nasze zestawienie wszystkich atrakcyjnych bonusów bez depozytu, które mogą Cię zainteresować. 

Totalbet – darmowy freebet 50 zł

Bukmacher Totalbet oferuje ciekawą promocję na start, która składa się z kilku części. Aby otrzymać maksymalny freebet, gracz musi spełniać określone zadania wymyślone przez bukmachera. Zadania zaczynają się od konieczności rejestracji konta w serwisie Totalbet, za co przyznane jest pierwsze 20 PLN. Po akceptacji zgód marketingowych w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego otrzymuje się 5 PLN. Po złożeniu pierwszego depozytu również otrzymuje się 5 PLN. Z postawienie pierwszego zakładu z salda głównego również odbieramy 5 PLN. Ostatnim etapem wykonania zadania jest postawienie zakładu na sporty wirtualne, za które przyznana jest kolejna piątka. 

Wpisując dedykowany kod promocyjny o treści „PREZENT” podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego, mamy możliwość odbioru maksymalnej wartości bonusu, czyli 50 zł. Aby sprawdzić zebrane kwoty, należy zalogować się na swoje konto oraz wejść w zakładkę “Moje Konto”. Aby wykorzystać wartość freebet, należy utworzyć propozycję zakładu oraz zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET. 

Odebrany bonus na start możesz zużyć na zawarcie jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych) za jednorazową stawkę 20 zł lub 5 zł z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00. Bukmacher nie wymaga żadnego obrotu.

Freebet 20 zł od Fortuna

Fortuna oferuje 20 zł na start w ramach bonusu powitalnego. By odebrać bonus, należy się zarejestrować w serwisie Fortuna z kodem promocyjnym o treści “PREZENT”. Bukmacher Fortuna przyznaje bonus w ramach swojego programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Podczas rejestracji otrzymujesz od bukmachera 2800 punktów w ramach Fortuna Klub Plus. Przyznane punkty wykorzystasz na różne sposoby w e-shop bukmachera Fortuna. Możesz wymienić je przykładowo na freebet 20 zł.  

25 zł na start w STS

Jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku, czyli STS przygotował specjalny bonus powitalny na start w formie freebet o wartości 25 zł. Przyznany bonus możesz wykorzystać na swój pierwszy zakład w serwisie. Jako że freebet w STS jest elementem promocji powitalnej dla nowych klientów bukmachera, którzy dopiero zakładają u niego swoje konta, aby go odebrać, należy podać kod promocyjny STS o treści „PREZENT”, wypełniając formularz rejestracyjny. 

Bukmacher STS wymaga obrotu bonusem. Oferowane 25 złotych zostanie bowiem przelanie na konto bonusowe. Aby wypłacić bonus, gracz musi wykonać 3-krotny obrót środkami promocyjnymi. Co to oznacza? Należy obrócić kwotę 75 zł, ponieważ jest to dokładnie trzykrotność wartości freebetu. Do obrotu zaliczają się jedynie stawki z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. 

Totolotek – 25 zł bonusu

Totolotek, jako najstarszy bukmacher na polskim rynku, wie, jak przyciągnąć uwagę klientów. Totolotek również zorganizował promocję powitalną dla nowych graczy. Rejestrując się w serwisie bukmacherskim Totolotek z kodem promocyjnym  o treści „PREZENT” otrzymasz 25 zł freebetu. Totolotek ma bardzo uczciwe warunki obrotu, ponieważ wymaga dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0. 

Bonus bez depozytu 20 zł w LV BET 

Bonus bez depozytu w LV BET przyznawany jest po pełnej weryfikacji konta gracza. Najpierw gracz przechodzi przez proces szybkiej weryfikacji bez dowodu, poprzez którą zyskuje dostęp do konta tymczasowego. Następnie musi przejść do sekcji „Pełna rejestracja” i zaznaczyć „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Gracz otrzymuje wówczas darmowe 20 zł na zawieranie zakładów bukmacherskich.  

Regulamin promocji LV BET konkretnie określa zasady postępowania z bonusem w postaci freebet. Czytamy, że bonus z mnożnikiem można wykorzystać po aktywacji na kuponie tylko w przypadku obstawiania zakładów kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Chcąc wypłacić pieniądze z wygranej uzyskanej z mnożnikiem x20, gracz musi wykonać dwukrotny obrót po kursie minimalnym 2.0. Zachęcamy się do zapoznania z warunkami promocji na oficjalnej stronie bukmachera.

Jak wybrać bonus bez depozytu? Na co należy zwrócić uwagę? 

W życiu nie ma nic za darmo. W tym sformułowaniu jest dużo prawdy. Bukmacherzy także nie dają nic za darmo. O ile odbiór bonusu przebiega zazwyczaj bez problemu, to jednak obrót środkami bonusowymi może przysporzyć wielu nerwów. W przypadku bonusu bez depozytu masz dostęp do promocji bez konieczności wpłaty własnej. Jednak często jest tak, że do wypłaty pieniędzy z bonusu, musisz wykonać obrót. Dlatego warto jest zwracać na czas na obrócenie bonusem, 

  • wymaganą liczbę zdarzeń na kuponie,
  • wysokość obrotu, czyli ile razy musisz obrócić bonusem,
  • minimalny kurs zdarzenia i kuponu do obrotu,
  • rodzaj kuponu, czyli jakie zakłady zaliczają się do obrotu, 
  • czy wymagany jest obrót środkami z bonusu, czy środkami bonusowymi wraz z depozytem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *