Kategorie
Bonusy

Bonus powitalny bukmachera Fuksiarz. Odbierz zakład bez ryzyka

Wraz z początkiem nowego roku powiększyła się lista legalnych bukmacherów w Polsce. Dołączył do niej Fuksiarz, który już od dłuższego czasu ubiegał się o zezwolenie Ministerstwa Finansów, a teraz gdy je otrzymał, może nam zademonstrować swoją ofertę zakładów bukmacherskich.

ODBIERZ BONUS POWITALNY W FUKSIARZ.PL!

Fuksiarz to legalny bukmacher

Na początku trzeba sobie jasno powiedzieć, że Fuksiarz jest w pełni legalnym bukmacherem na polskim rynku. W grudniu 2020 roku otrzymał licencję Ministerstwa Finansów, dzięki któremu może zgodnie z prawem działać w zakładach bukmacherskich. Każda firma, która chciałaby prowadzić zakłady wzajemne musi takową licencję posiadać. Nie jest to taka prosta sprawa i MF nie wydaje jej od ręki, więc bukmacherzy muszą się mocno postarać o takie zezwolenie. Fuksiarz jednak jest już w pełni legalny i bez przeszkód możecie założyć tam konto. Założeniem Fuksiarza jest nakłonienie graczy do rejestracji poprzez atrakcyjny bonus powitalny. Sprawdźmy, co ma nam do zaoferowania bukmacher Fuksiarz.

fuksiarz kod promocyjny

Zakład bez ryzyka – Fuksiarz

Skoro jesteś na tej stronie, zapewne doskonale wiesz jaki rodzaj bonusu nas najbardziej interesuje. Fuksiarz ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka, więc to na nim się przede wszystkim skupimy. Cashback Fuksiarza stanowi ważną część oferty powitalnej i bukmacher przyłożył do niego dużą wagę. Jak wygląda jego zakład bez ryzyka? Fuksiarz pozwala na postawienie kuponu, który nawet jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot połowy stawki. W Fuksiarz.pl cashback wynosi 50% do kwoty 500 PLN. Maksymalnie możemy więc liczyć na 500 złotych zwrotu. To jeden z wyższych cashbacków na rynku, więc warto się nim zainteresować.

Bonus powitalny Fuksiarza – warunki

Teraz przejdziemy do najważniejszej części bonusu powitalnego Fuksiarza. Żeby móc zagrać zakład klasyfikujący się pod cashback, należy postawić kupon z minimum dwoma zdarzeniami. Każde z nich musi mieć kurs 1,20, a stawka kuponu to min. 20 PLN. To wszystko! Jeżeli zakład okaże się przegrany, Fuksiarz zwraca pieniądze na Twoje konto. Nie musisz dodatkowo obracać tymi środkami, więc możesz od razu je wypłacić na swój rachunek bankowy. To cashback z prawdziwego zdarzenia i spore ułatwienie dla graczy.

Rejestracja w Fuksiarzu

Chcąc zacząć swoją przygodą z zakładami bukmacherskimi, trzeba najpierw założyć konto. Fuksiarz oddaje do dyspozycji użytkowników możliwość szybkiej rejestracji, co stanowi spore udogodnienie w obecnych czasach. Pozwala ona na tymczasowe konto i zawieranie zakładów już kilka minut po wejściu na stronę. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych danych i dokonasz wpłaty. Do szybkiej rejestracji Fuksiarz wymaga:

  • imienia i nazwiska;
  • numeru telefonu
  • PESEL-u

Jak widzisz do założenia konta tymczasowego nie potrzebujesz nawet żadnego dokumentu tożsamości. Rzecz jasna wiążą się z tym także pewne ograniczenia. Jeśli nie przejdziesz przez pełną rejestrację, nie będziesz mógł wypłacić swoich wygranych z zakładów. Do tego konto tymczasowe może działać jedynie przez 30 dni. Później decydujesz sam czy chcesz przejść na konto stałe.

szybka rejestracja fuksiarz

FAQ – Fuksiarz bonus

Jak otrzymam bonus powitalny Fuksiarza?

Żeby móc odebrać bonus na start bukmachera Fuksiarz, należy zarejestrować się na jego stronie.

Kto może odebrać bonus na start w Fuksiarzu?

Każdy użytkownik, który założy konto na www.fuksiarz.pl będzie mógł zgarnąć bonus powitalny. Przysługuje on każdej osobie, która nie miała jeszcze konta u tego bukmachera.

Czy potrzebuję kodu promocyjnego Fuksiarza?

Bonus powitalny otrzymujesz po założeniu konta. Kod promocyjny aktywowany jest automatycznie po rejestracji.

Kiedy będzie można obstawiać w Fuksiarzu?

Już można! Bukmacher Fuksiarz otrzymał licencję pod koniec 2020 roku, a w 2021 uruchomił swój serwis z zakładami bukmacherskimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *