Kategorie
Bonusy

Bonus od depozytu – sprawdź, ile wygrasz u bukmachera!

Promocje bukmacherskie to gratka dla typerów. Bukmacherzy często organizują ciekawe promocje czasowe lub zachęcają do rejestracji w ich serwisie, oferując atrakcyjne bonusy powitalne. Na czym polegają bonusy od depozytu? Gdzie można zgarnąć najwyższy bonus? 

Bonus od depozytu – na czym polega? 

Bonus od depozytu są bardzo popularne w świecie bukmacherki. Ich działanie jest bardzo proste. Już sama nazwa sugeruje, żeby coś zyskać, najpierw należy coś wpłacić. Polscy i legalni bukmacherzy często wykorzystują ten rodzaj bonusu w swoich ofertach. Kwoty bonusów zaczynają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. 

Bonus od wpłaty jest przyznawany przez bukmachera jako równowartość wpłaconego pierwszego depozytu. Mówi się o tym, że jest to bonus 100% od depozytu. Jeżeli więc gracz wpłaci 50 zł jako pierwszą wpłatę, otrzyma w ramach środków bonusowych również 50 zł. Często również zdarza się tak, że bonusy od depozytu wyrażane są w procentach. Np. bukmacher może oferować bonus 50% od depozytu. Wpłacając wówczas 100 zł, gracz otrzyma 50% swojej wpłaty jako bonus, czyli dokładnie 150 zł. Podsumowując, w przypadku bonusu od depozytu, wysokość środków bonusowych zawsze zależy od wysokości wpłaty gracza.

Bonus od depozytu za rejestrację 

Rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny. Często gracze decydują, u jakiego bukmachera założyć konto, na podstawie tego, jaki bonus powitalny zaproponował. Bonus powitalny to nic innego niż bonus na start. W internecie bywa również nazywany bonusem rejestracyjnym. Bonus ten przyznawany jest nowym graczom, którzy przejdą przez proces rejestracji u bukmachera. Czasem maksymalna wartość bonusu wzrasta po podaniu dedykowanego kodu promocyjnego podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Bonusy na start zazwyczaj występują w formie pakietów, złożonych z niejednego, a z kilku bonusów bukmacherskich. Wśród nich często występuje bonus od depozytu. 

Najwyższy bonus od depozytu od TOTALbet

Bonus od depozytu od bukmachera TOTALbet jest obecnie najwyższym bonusem tego rodzaju oferowanym przez legalne, polskie firmy bukmacherskie. Wartość całkowita bonusu od depozytu wynosi aż 5 000 zł. Pamiętaj jednak o tym, że bukmacher TOTALbet wyda Ci tyle bonusu, ile sam wpłaciłeś. Najlepiej więc, jeżeli Twoja pierwsza wpłata na konto bukmacherskie jest wysoka. Wpłacając np. 400 zł, otrzymasz również 400 zł. Zasada jest prosta – im więcej wpłacisz, tym więcej otrzymasz za darmo. 

Skomplikowany obrót w TOTALbet 

Bonus od depozytu w TOTALbet to przykład promocji, gdzie nie zawsze więcej oznacza lepiej. Bukmacher co prawda oferuje najwyższy bonus od depozytu, jednak wymagany przez niego obrót jest trudny do wykonania. Bukmacher TOTALbet proponuje dwa warianty obrotu bonusem od depozytu. Można go wypłacić po pięciokrotnym obrocie na kuponach z trzema zdarzeniami lub czterokrotnym obrocie kuponem z czterema zdarzeniami (każdy kupon z 4 lub ponad 4 typami będzie spełniał warunki obrotu). Upraszczając, gracz ma do wyboru wariant „5×3” lub „4×4”. Kurs każdego zdarzenia to min. 1.25. 

Bonus od depozytu – na co zwrócić uwagę? 

Wybierając bonusy, z których masz zamiar skorzystać, zawsze warto sprawdzić regulamin promocji. Bukmacherzy chcąc zachęcić do siebie wielu klientów, oferują wysokie bonusy. Atrakcyjne hasła jednak nie oznaczają, że wysoka premia bonusowa to dobra oferta. Na co warto zwracać uwagę? Jakie bonusy omijać z daleka? 

Wybierając ofertę bonusu od depozytu, należy przede wszystkim, zwrócić uwagę na procentową wysokość bonusu. Wiadomo, im jest jest wyższa, tym lepiej. Dodatkowo warto przeczytać o minimalnej i maksymalnej wpłacie, od której przyznany zostanie nam bonus. Żeby odebrać bonus, należy spełnić warunek maksymalnego i minimalnego depozytu. Pamiętajmy również o sprawdzeniu zasad wymaganego obrotu. Weźmy pod uwagę, czy bukmacher wymaga od nas obrotu bonusem i depozytem, a także jaki mamy czas na spełnienie warunków obrotu. Ostatnią rzeczą, o której przeczytasz w regulaminie, są zakłady kwalifikujące się do obrotu, ich rodzaj, minimalny kurs, wymagana stawka oraz liczba zdarzeń na kuponie.

Czy warto skorzystać z bonusu od depozytu? 

Bonusy od depozytu są to najbardziej lubiane promocje przez klientów firm bukmacherskich. Często bukmacherzy dodają je w skład oferty powitalnej dla nowych graczy, którzy dopiero co zarejestrowali u nich swoje konta. Pamiętajmy, że bonus od wpłaty jest dobrą opcją, szczególnie gdy planujemy wpłacić maksymalną kwotę depozytu. W takim wypadku możemy liczyć na wysokie środki bonusowe. To z kolei zapewni nam dobry start w obstawianiu zakładów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *