Kategorie
Bukmacherzy

Fuksiarz – nowy legalny bukmacher

W Polsce pojawia się coraz więcej firm, które umożliwiają obstawianie zakładów. Rok 2021 również będzie obfitował w debiuty, gdyż na rynku pojawi się nowy legalny bukmacher – Fuksiarz. Firma ma poważnie namieszać na rynku bukmacherskim, wprowadzając bardzo ciekawą ofertę i innowacyjne opcje. Nowa spółka będzie stawiała na wygodę i możliwość uzyskania dodatkowych środków przez graczy dzięki regularnemu obstawianiu. Ciężko przed startem wystawić konkretne recenzje, ale według zapowiedzi firma może bardzo szybko zyskać wielu klientów. Komfortowa gra ma czekać zarówno użytkowników standardowych witryn internetowych, jak i osoby korzystające z urządzeń mobilnych. W kontekście Fuksiarza pojawia się wiele pytań, chociażby na temat jego legalności i bonusu powitalnego. Odpowiedzi na te pytania i wiele innych kwestii można znaleźć poniżej.

Czy nowy bukmacher jest legalny?

Wiele osób, mimo sporej ilości polskich firm korzysta z usług zagranicznych i nielegalnych bukmacherów. Czasem spowodowane jest to po prostu nie wiedzą. Kiedy tylko na rynku pojawia się nowy podmiot, pierwszym odruchem graczy jest weryfikacja jego legalności. Fuksiarz w grudniu otrzymał licencję Ministra Finansów, co powoduje, że jest całkowicie bezpieczny i legalny na terenie naszego kraju. Trzeba pamiętać, że takie spółki są najodpowiedniejszym wyborem do obstawiania zakładów, gdyż jesteśmy chronieni prawami konsumenta, mamy polskojęzyczną obsługę oraz wszelkie wygrane – nawet te największe – są zupełnie legalne. W przypadku bukmacherów zagranicznych wielokrotnie dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji, w których gracz jest po prostu bezradny.  

Rejestracja w Fuksiarzu

Rejestracja u bukmachera Fuksiarz składa się z trzech etapów i zajmuje bardzo mało czasu. Dużym udogodnieniem jest otwarcie konta tymczasowego, które wymaga jedynie podstawowych informacji. Dzięki otwarciu tego typu konta będzie uprawnieni do wpłacania depozytu i normalnej gry. Na uzupełnienie wszystkich niezbędnych danych bukmacher dał 30 dni. Oczywiście, jeśli zechcemy dokonać wypłaty środków, będziemy musieli zrobić to wcześniej, gdyż tylko pełnoprawne konto pozwala na przelanie pieniędzy na nasze prywatne konto. Podczas rejestracji należy pamiętać, aby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe, gdyż jest to podstawą do przyznania bonusu na start, który gwarantuje wiele dodatkowych środków na grę.

Bonus powitalny u bukmachera Fuksiarz

Bonus powitalny to kluczowa kwestia w pozyskiwaniu nowych konsumentów. Dobra promocja na start to gwarancja wielu klientów, którzy zechcę przetestować możliwości nowego bukmachera, chociażby ze względu na dodatkowe środki na grę. Bukmacher Fuksiarz proponuje bardzo wysoki bonus na start. Składa się on z bonusu od depozytu nawet do 2000 PLN. Dodatkowo nowi gracze otrzymują CASHBACK do 100 PLN, mogąc zabezpieczyć swoje środki, które obstawili. Bardzo kuszącą opcją jest także gra bez podatku, która przy wysokich kursach daje realne korzyści dla klientów bukmachera.

Dodatkowe środki dla stałych graczy

To zupełnie innowacyjna opcja, która już teraz elektryzuje wszelkich potencjalnych użytkowników Fuksiarza. Regularnie grający użytkownicy będę mogli liczyć na zwrot postawionych środków nawet do 50% stawki. Istotna w wysokości zwrotu będzie ilość obstawionych spotkań. Wszystkie dodatkowe pieniądze, które gracz otrzyma za aktywną grę, będą przechodziły na jego dodatkowe konto cashback. Następnie użytkownik będzie mógł przelać otrzymane środki na konto główne i zadecydować, czy chce je wypłacić, czy może grać dalej.

Oferta bukmachera Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz w swojej ofercie będzie proponował najważniejsze wydarzenia sportowe z różnych dyscyplin. Wszelkie najistotniejsze ligi piłkarskie, NBA dla fanów koszykówki, czołowe ligi hokeja – u nowego bukmachera każdy znajdzie satysfakcjonującą go pozycję. Firma zaznacza, że zrobi dość spory ukłon w kierunku miłośników e-sportu, wprowadzając bardzo szeroką ofertę na tego typu zdarzenia. Zachwycać ma także ilość dostępnych zakładów na konkretne spotkania.

Aplikacja Mobilna Fuksiarz

W dobie ekspansji urządzeń mobilnych kluczowym zabiegiem każdego bukmacher jest wprowadzenie aplikacji. Dobrze zoptymalizowany soft gwarantuje szybką i sprawną grę nawet w najbardziej niedogodnych warunkach. Statystyki wskazują jasno, że coraz mniej osób obstawia z desktopu. Znacznie szybsze życie i wiele obowiązków poza miejscem zamieszkania warunkują wzrost częstotliwość użytkowania telefonów i tabletów. Taka sytuacja sprawia, że niezastąpione stają się aplikacje mobilne, które możemy zainstalować na naszych przenośnych urządzeniach. Dodatkowo softy są znacznie lepiej zoptymalizowane i bardziej intuicyjne od zwykłej witryny. Ponadto oferują kilka dodatkowych rozwiązań jak, chociażby powiadomienia push. Aplikację Fuksiarza będą mogli użytkować konsumenci Androida oraz IOS’a.

Czy będzie warto obstawiać w Fuksiarzu?

Fuksiarz to legalny polski bukmacher, którego usługi będą dostępne już niebawem. Trzeba przyznać, że planowana oferta oraz innowacyjne rozwiązania, wydają się bardzo intrygujące i opłacalne. Bukmacher zna potrzeby konsumentów i nie boi się nowości. Wielu graczy zwabi z pewnością bardzo opłacalny bonus na start. Na pozostanie u bukmachera zadziała z kolei „cashback bez końca” oraz dobrze zoptymalizowana aplikacja na wszystkie urządzenia mobilne. Nie pozostało nic innego, jak śledzić uważnie rynek oraz, jeśli tylko pojawi się taka możliwość przetestować nowego bukmachera, jakim jest Fuksiarz.

Czy bukmacher Fuksiarz jest legalny?

Bukmacher posiada licencję Ministra Finansów, więc jest w 100% legalny na terenie naszego kraju.

Jak uzyskać bonus powitalny u bukmachera Fuksiarz?

Aby otrzymać bonus na start, trzeba najpierw dokonać rejestracji u bukmachera. 

Jakie bonusy na start posiada Fuksiarz?

Nowy legalny bukmacher posiada w swojej ofercie powitalnej: bonus od depozytu, zakład bez ryzyką oraz możłiwość grania bez podatku. 

Kiedy będzie można skorzystać z usług Fuksiarza?

Nowy bukmacher będzie już dostępny prawdopodobnie na początku 2021 roku.