Kategorie
uncategorized

forBET zakład bez ryzyka 120 PLN

Zakład bez ryzyka od forBET 120 PLN jest częścią bonusu powitalnego bukmachera. By go otrzymać, należy koniecznie wpisać kod promocyjny podczas rejestracji. Zakład bez ryzyka zabezpiecza nasz pierwszy kupon przed utratą zainwestowanych środków. Gracze w przypadku nietrafionego zakładu otrzymają zwrot stawki. Takie udogodnienie daje szansę na sporą wygraną, gdyż dzięki zakładowi bez ryzyka można zainwestować więcej pieniędzy bez obawy o ich utratę.

Zakład bez ryzyka forBET

Zakład bez ryzyka, czyli cashback jest dostępny jedynie dla nowych graczy, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym PREZENT. Warto uwzględnić, że zakład bez ryzyka nie znajduje się w standardowej ofercie bukmachera. Gracze, którzy skorzystają ze wspomnianego kodu promocyjnego, otrzymają cashback aż do 120 PLN. Co to oznacza w praktyce? Jeśli postawimy swój pierwszy zakład np.: za 100 PLN i przegramy, to zainwestowane środki w takiej samej kwocie wrócą na nasze konto bonusowe. Na zwróconych pieniądzach trzeba dokonać obrotu, jest on jednak dość prosty do zrealizowania. Co więcej, nowi gracze otrzymają bonus od depozytu do 2000 PLN, MaxiZysk do 200 PLN oraz freebet w wysokości 50 PLN. Zakład bez ryzyka w forBET jest bardzo opłacalnym bonusem, a sam pakiet powitalny bukmachera można zaliczyć do najlepszych na rynku. 

forBET – jak otrzymać zakład bez ryzyka?

Jak otrzymać zakład bez ryzyka od forBET? Wyjaśnimy wszystko w kilku prostych krokach. Pamięta, że odebrania cashbacku kluczowym elementem jest wpisanie kodu promocyjnego przy rejestracji. Tylko on uprawnia do wspomnianego bonusu.

1.       Zarejestruj się w forBET. Podczas 1. kroku zaznacz koniecznie okno „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”.

2.       Wpisz kod bonusowy PREZENT podczas 3. kroku rejestracji.

3.       Zagraj pierwszy zakład za 136.37 PLN. Przy cashbacku, należy uwzględnić podatek od gier. Aby otrzymać maksymalny zwrot w kwocie 120 PLN należy zagrać za wspomnianą wcześniej kwotę.

4.       Jeśli Twój kupon okażę się trafiony, otrzymasz wysoką wygraną.

5.       W przypadku przegranej otrzymasz zwrot na swoje konto bonusowe.

6.       Zwrócone środki możesz przeznaczyć na dalszą grę, a po łatwym procesie obrotu możesz wypłacić wygrane środki.

Proces rejestracji niezbędny do otrzymania zakładu bez ryzyka 120 PLN w forBET.

Warunki obrotu zakładu bez ryzyka w forBET 

Zanim otrzymamy możliwość wypłaty cashbacku w forBET, musimy dokonać jego obrotu. Jego warunki nie są skomplikowane, a sam proces wydaje się mało wymagający. Należy pamiętać, że wypłat z konta gracza mogą dokonywać jedynie w pełni zweryfikowani użytkownicy. Jeśli należymy do wspomnianego grona możemy przejść bez przeszkód do działań związanych z obrotem. Środki otrzymane w cashbacku należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0. Pojedyncze zdarzenie na kuponie nie może mieć mniejszego kursu niż 1.20. Czas na obrót bonusu wynosi 30 dni.

Na co można wykorzystać cashback?

Zakład bez ryzyka forBET jedynie z kodem promocyjnym.

Środki zwrócone dzięki zakładowi bez ryzyka można wykorzystać w dowolny sposób. Bukmacher forBET nie ogranicza cashbacku do konkretnych pozycji. W forBET gracz ma do wyboru blisko 30 różnych dyscyplin sportowych. Wśród propozycji bukmachera oprócz najpopularniejszych sportów, znajdują się tak niszowe dyscypliny, jak:

 • Krykiet
 • Futbol Australijski
 • Unihokej
 • Piłka wodna
 • Szachy

Cashback od forBET można więc spożytkować na dowolną i wybraną przez siebie dyscyplinę.

Inne bonusy z oferty powitalnej forBET

Zakład bez ryzyka jest zdecydowanie bardzo atrakcyjnym bonusem. Bukmacher forBET proponuje jednak dodatkowo szereg innych profitów dla nowych graczy. Jakie promocje znajdują się jeszcze w ofercie powitalnej forBET? 

Bonus od depozytu do 2200 zł

Bonus od depozytu w forBET jest podstawą pozycją w pakiecie powitalnym tego bukmachera. W jego skład wchodzą bonusy od dwóch pierwszych wpłat. Na początek gracze otrzymują bonus 100% od depozytu do kwoty aż 2000 PLN. To zdecydowana czołówka, jeśli chodzi o rynek bukmacherski. Szczególnie atrakcyjny jest obrót dodatkowych środków, który wymaga zaledwie dwukrotnego obrotu. Do procesu zaliczają się kupony AKO z minimalnym kursem 2.50. Przy kolejnej wpłacie, gracz otrzymuje MaxiZysk do 200 PLN, czyli dwukrotny mnożnik wygranej. W momencie, kiedy postawimy kupon za maksymalną kwotę bonusu, czyli 200 PLN i wybierzemy w zakładce salda bonus MaxiZysk, zagramy realnie aż za 400 zł! Wygrane pieniądze możemy od razu wypłacić bez obowiązku obrotu. Należy jednak pamiętać, że maksymalna wygrana w MaxiZysk to 2279 PLN.

Freebet w kwocie 50 PLN

Zakład bez depozytu jest jednym z bonusów najbardziej lubianych przez graczy zakładów bukmacherskich. Freebet nie wymaga żadnej inwestycji ze strony gracza. Otrzymuje on środki od bukmachera, które może przeznaczyć na grę. Jest to bardzo ciekawa promocja, gdyż pozwala wytestować funkcjonalność bukmachera, nie ryzykując własnych środków. W forBET nowi użytkownicy otrzymają freebet w wysokości 50 PLN. Tak jak w przypadku zakładu bez ryzyka warunkiem jego otrzymania jest wpisanie kodu promocyjnego PREZENT przy rejestracji.

Graj 14 dni bez podatku w forBET

Od momentu wypełnienia formularza rejestracyjnego bukmacher forBET pozwala nowym graczom obstawiać 14 dni BEZ PODATKU. Oznacza to, że przez dwa tygodnie nasze potencjalne wygrane, będą wyższe o podatek od gry (12%). Warunkiem skorzystania z gry bez podatku jest obstawienie kuponu spełniającego jedynie dwa warunki:

 • minimalnie 3 zdarzenia na kuponie
 • kurs dla pojedynczego zdarzenia w wysokości, co najmniej 1.30.

Czy warto skorzystać z zakładu bez ryzyka forBET?

Zdecydowanie tak – zakład bez ryzyka forBET to szansa na obstawienie zakładów bez niebezpieczeństwa utraty postawionych środków. Dodatkowo dzięki rejestracji w forBET gracze otrzymają szereg innych bonusów na start, które pozwolą uzyskać dodatkowe środki na grę. Oferta powitalna forBET jest bardzo opłacalna i należy do ścisłej czołówki bonusów na start legalnych polskich bukmacherów.

FAQ

Czy w forBET jest dostępny zakład bez ryzyka?

Bukmacher forBET w swojej ofercie powitalnej posiada zakład bez ryzyka do 120 zł dla nowych klientów. Otrzymać go można jedynie, wtedy, kiedy podczas rejestracji wpisaliśmy kod promocyjny PREZENT.

Czy cashback w forBET wymaga obrotu?

Środki zwrócone z tytułu zakładu bez ryzyka należy obrócić 4-krotnie, przy minimalnym kursie kuponu 2.00 oraz mnożniku pojedynczej sekcji w wysokości 1.30.

Jakie inne bonusu proponuje forBET?

W forBET oprócz zakładu bez ryzyka w ofercie powitalnej znajdują się: bonus od depozytu do 2000 zł, MaxiZysk do 200 zł oraz darmowy zakład (freebet) w wysokości 50 zł.

Czy forBET umożliwia grę bez podatku?

Nowi gracze przez pierwsze 14 dni od momentu rejestracji mogą grać w forBET bez podatku.

Kategorie
uncategorized

Betclic zakład bez ryzyka – cashback 550 PLN

Cashback Betclic 550 PLN stanowi bonus na start bukmachera. Powiększona kwota zakładu bez ryzyka, zwanego także cashbackiem jest dostępna dla nowych graczy bukmachera. Maksymalną kwotę bonusu, czyli 550 PLN otrzymają gracze, którzy zarejestrowali się ze specjalnym kodem promocyjnym. Cashback jest uważany przez wielu graczy za najatrakcyjniejszą formę oferty powitalnej. Pozwala on na zabezpieczenie obstawionych środków do bardzo wysokiej, wspomnianej wcześniej kwoty. W przypadku przegranego zakładu zainwestowane środki nie przepadają i trafiają z powrotem na konto w postaci bonusu.  

Betclic Cashback

Cashback jest głównym bonusem na start w Betclic. Jeśli chcesz otrzymać jego wyższą kwotę niż w standardzie, musisz przy rejestracji skorzystać z kodu promocyjnego PREZENTPL. Gracze, którzy zarejestrowali się ze wspomnianym kodem, mają możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka aż do 550 PLN. Jak wygląda bonus w praktyce? Obstawiamy pierwszy zakład, uwzględniając, że maksymalna kwota bonusu wynosi 550 PLN. W momencie wygranej pieniądze trafiają oczywiście na nasze konto. Jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwraca postawioną kwotę (pomniejszoną o podatek od gry) do wspomnianych 550 PLN. Zwrócone środki możemy przeznaczyć na dalszą grę i tym samym skorzystać z ciekawych promocji, które Betclic oferuje już dla zarejestrowanych graczy.  

Jak otrzymać cashback w Betclic

Zarejestruj się w Betclic z kodem promocyjnym PREZENTPL i dobierz cashback do 550 PLN.

Cashback od Betclic można otrzymać w kilku prostych krokach. Podstawą będzie rozpoczęcie rejestracji, podczas której należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego, który pozwala na przyznanie wyższego bonusu.

 1. Rozpocznij proces rejestracji, naciskając biały przycisk „Zarejestruj się”
 2. Wpisz kod promocyjny PREZENTPL podczas trzeciego etapu rejestracji
 3. Zagraj swój pierwszy zakład za co najmniej 625 PLN, żeby skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu (550 PLN)
 4. Jeśli postawiony kupon okażę się trafiony, wysoka wygrana pojawi się na Twoim koncie
 5. Zakład został rozstrzygnięty jako przegrany? Otrzymasz zatem cashback od Betclic
 6. Zwrócone środki możesz przeznaczyć na dalszą grę, a po dokonaniu określonego obrotu wypłacić je na konto bankowe.

Jak obrócić cashback w Betclic – obrót bonusem

Betclic w swoim cashbacku wymaga ośmiokrotnego obrotu środków zwróconych w ramach bonusu na start. Dopiero po wykonaniu procesu obrotu, będziemy mogli wypłacić pieniądze na nasze konto bankowe. Z pewnością fakt ten ujmuje nieco ostatecznej ocenie oferty powitalnej, jednak ciągle stanowi on dodatkowe środki, które mogą przynieść graczom spore zyski. Jeśli środki pochodzące z zakładu bez ryzyka Betclic wrócą na nasze konto, będziemy musieli dokonać ich obrotu ośmiokrotnie. Załóżmy, że pierwszy zakład obstawiamy za 100 PLN i okaże się on przegrany. Na konto bonusowe otrzymujemy postawioną kwotę pomniejszoną o podatek (12%), czyli 88 PLN. W celu przetransferowania środków na konto główne należy obstawić zakłady, stanowiące ośmiokrotność sumy otrzymanej w bonusie – w tym przypadku 8 x 88 PLN. Do obrotu liczą się kupony z kursem minimalny 2.00, składające się z zakładów pojedynczych, wielokrotnych, łącznie z zakładami na żywo. 

CashbackKwotaKiedy otrzymasz?Liczba obrotówWarunki
pierwszy zakład bez ryzyka550 PLNJeśli pierwszy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam środki w ramach cashbacku8Minimalny kurs 2.00. Zakłady pojedyncze i AKO wraz z ofertą LIVE

Zalety zakładu bez ryzyka w Betclic 

Największą zaletą zakładu bez ryzyka w Betclic jest jego maksymalna kwota, czyli aż 550 PLN. W porównaniu do konkurencji jest to czasem nawet czterokrotnie więcej dodatkowych środków z tytułu cashbacku. Trzeba przyznać, że na rynku bukmacherskim ciężko odnaleźć zakład bez ryzyka o zbliżonej kwocie. Wiele osób mogą zniechęcić warunki obrotu bonusu. Zważając jednak na wymagany niski kurs kuponu zaliczanego do obrotu i wysokie mnożniki w Betclic, proces jest jak najbardziej wykonalny. Na obrót dodatkowymi środkami gracz ma 30 dni.

Promocje w Betclic 

Betclic posiada wiele promocji oraz liczne udogodnienia dla stałych graczy. Aktualnie znajduje się bezsprzecznie w czołówce najchętniej wybieranych bukmacherów w Polsce. Na specjalne wydarzenia sportowe Betclic często proponuje czasowe promocje, które umożliwiają zdobycie dodatkowych środków na grę. Warto jednak wspomnieć o stałych pozycjach w ofercie Betclic, które również decydują o jego wysokiej pozycji, wśród legalnych polskich bukmacherów.

Cashout

Udogodnienie w postaci cashoutu proponuje coraz więcej bukmacherów. Ten oferowany przez Betclic można jednak zaliczyć do najlepszych na rynku. Cashout pozwala zakończyć kupon bez oczekiwania na wszystkie zdarzenia. Jeśli kupon, jest cały czas w grze, bukmacher zależnie od ilości i rodzaju spotkań oferuje kwotę, za którą możemy go zamknąć. Funkcja cashout jest dostępna dla kuponów pojedynczych oraz AKO, na których mogą znajdować się zdarzenia z oferty Prematch oraz LIVE. W Betclic kwota cashoutu może być niższa od stawki, a na kuponie może znajdować się więcej niż jedno spotkanie.

SUPER KURSY

Betclic posiada również ciekawą pozycję w postaci SUPER KURSÓW. Jest to promocja, która pozwala obstawiać najpopularniejsze spotkania po najwyższych kursach na rynku. Oferta aktualizowana jest regularnie i każdego dnia możesz odnaleźć nowe pozycje z wysokimi kursami. Oferta posiada specjalną zakładkę, by gracze nigdy nie przegapili dostępnej promocji.

Multi+

Bardzo opłacalną promocją w Betclic, która na stałe zagościła w ofercie bukmachera, jest Multi+. Dzięki wspomnianej promocji najwięcej zyskać mogą osoby, które na swoich kuponach umieszczają większą liczbę zdarzeń. Multi plus zwiększa wygraną na kuponie nawet do 50%. Z dodatkowych środków mogą skorzystać osoby, które na swoim kuponie umieściły, co najmniej 5 zakładów. 

Cashback w Betclic. Czy warto z niego skorzystać?

Każdy doświadczony gracz wie, że warto korzystać z wszystkich promocji bukmacherów. Bez względu na ich atrakcyjność, stanowią one dodatkowe środki na grę oraz inne udogodnienia, które pośrednio mogą doprowadzić gracza do zysku. Otrzymując cashback w Betclic, trzeba liczyć się z jego wielokrotnym obrotem. Jego kwota rekompensuje jednak cały ten proces. Dodatkowo Betclic posiada wiele opłacalnych promocji. Jest także gwarantem komfortowego obstawiania na najwyższym poziomie. Warto więc skorzystać z oferty tego bukmachera i odebrać wysoki cashback na start.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Betclic?

Zakład bez ryzyka w Betclic odbierzesz podając kod promocyjny: PREZENTPL. Zrób to podczas rejestracji i dokonaj depozytu.

Ile wynosi cashback w Betclic?

Cashback w Betclic z kodem PREZENTPL wynosi do 550 PLN.

Jak obrócić bonus cashback w Betclic?

By gracz mógł wypłacić pieniądze musi obrócić bonusem 8 razy po kursie minimalnym 2.00.

Na co mogę wykorzystać zakład bez ryzyka w Betclic?

Zakład bez ryzyka w Betclic możesz wykorzystać na wszystkie wydarzenia z oferty przedmeczowej i live.